Beyonce w bobie
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Beyonce debiutuje w krótkim bobie z grzywką

Skąd taka radykalna metamorfoza?

Marta Cieplak 8 lutego 2022 12:30
Beyonce w bobie
Fot. Getty Images

Beyonce to niezaprzeczalnie królowa muzyki pop, ale gwiazda chce też zostać królową świata mody, dlatego ciągle rozwija własną markę Ivy Park. Aktualnie trwa kampania jej najnowszej kolekcji BEY Mine, w kooperacji z Adidas. Z tej okazji Beyonce zaskoczyła nie tylko seksownymi kreacjami, ale także zupełnie nową fryzurą. Piosenkarka w sesji ma krótkiego boba z grzywką. czyli niezaprzeczalnie najmodniejsze uczesanie tego roku. 

ZOBACZ TAKŻE: Oto niesamowita willa Beyoncé i Jaya-Z, warta 71 milionów dolarów!

Beyonce w krótkim bobie z grzywką

Walentynkowa kolekcja Ivy Park x Adidas pod nazwą BEY Mine będzie w sprzedaży od 9 lutego, ale kampania już trwa. Widzimy w niej jedynie czerwone ubrania i akcesoria, niektóre z nich z czarnymi i różowymi wstawkami. W filmiku i sesji można podziwiać kilkoro modeli, ale także samą Beyonce. Queen B pozuje między innymi w lakierowanej mini i kurtce, a także garniturze i czerwonej czapce w daszkiem. Jednak mimo zmysłowych stylizacji najbardziej przykuwa wzrok zupełnie nowa fryzura piosenkarki – krótki bob z grzywką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IVY PARK (@weareivypark)

ZOBACZ TAKŻE: Beyonce zainspirowała się fryzurą Mariny? Są niemal identyczne!

Jeden z fanów skomentował, że w tej fryzurze wygląda jak Anna Wintour, czyli słynna redaktor naczelna amerykańskiego Vogue'a. I faktycznie coś w tym jest. Beyonce wygląda w krótkich włosach bardzo szykownie. Nawet czapka z daszkiem nie psuje tego efektu:-)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IVY PARK (@weareivypark)

Jak Wam się podoba? Wolicie gwiazdę w modnym, krótkim bobie czy długich falowanych lub kręconych włosach? Nam ciężko się zdecydować...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by IVY PARK (@weareivypark)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beyoncé (@beyonce)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…