Marina, Beyonce
Fot. Instagram @marina_official / Mike Coppola/Getty Images
O tym się mówi!

Beyonce zainspirowała się fryzurą Mariny? Są niemal identyczne!

Cóż za oryginalny splot!

Aleksandra Frankowska 23 sierpnia 2021 12:27
Marina, Beyonce
Fot. Instagram @marina_official / Mike Coppola/Getty Images

Najnowsza sesja zdjęciowa Beyonce dla jednego z magazynów nie obeszła się bez echa wśród fanów Mariny. Amerykanka postawiła na nietypowe uczesanie, a fani żony Wojtka Szczęsnego, dopatrują się inspiracji teledyskiem Mariny. Czy to możliwe, że Beyonce zainspirowała się Mariną?

Czytaj też: Marina i Wojtek Szczęsny wyprawili urodzinową imprezę dla synka!

Kariera muzyczna Mariny Łuczenko

Marina pięć lat temu została żoną Wojciecha Szczęsnego. Para mieszka obecnie we Włoszech, gdzie wspólnie wychowują syna Liama. Macierzyństwo absolutnie nie stanęło na drodze do kariery Marinie, która świetnie realizuje się również zawodowo. Jej ostatni klip stał się prawdziwym hitem i jak się okazuje, zainspirował również Beyonce do pewnej fryzury!

Zobacz też: Beyonce w krytycznych i mocnych słowach opowiedziała o kulturze diet!

Beyonce w takiej samej fryzurze jak Marina?

Fanów na Instagramie Mariny wciąż przybywa. Wokalistka jest z nimi w stałym kontakcie i chętnie pokazuje fragmenty ze swojego prywatnego życia. W ostatnim czasie fryzjer Mariny opublikował zdjęcie Beyonce w niemal identycznej fryzurze, sugerując, że musi to być inspiracja polską wokalistką. Rzeczywiście, Beyonce w sesji dla nowego Harper’s Bazaar wygląda bardzo podobnie, co Łuczenko w teledysku do swojej piosenki Nigdy więcej!

Proszę bardzo, „Harpers Bazaar” 2021. Marina, Beyonce nas na bank obserwuje. Musimy do niej zadzwonić i jej powiedzieć, żeby nas nie kopiowała — zażartował stylista fryzur.

Czy to możliwe, że amerykańska gwiazda naprawdę zainspirowała się Mariną? 

Beyonce
Fot. Instagram @marina_official

Marina
Fot. Instagram @marina_official

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.