jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
ze świata urody

Barbara Kurdej-Szatan tęskni za latem, ale znalazła sposób na jesienne smutki!

Pokocha go każda kobieta!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 20:30
jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan niedawno, bo pod koniec września 2020 została po raz drugi mamą. To niełatwy czas na macierzyństwo, kiedy wokół panuje pandemia koronawirusa i grozi nam kolejny lockdown. Do tego dochodzi jeszcze nie najlepsza pogoda, brak słońca i... snu. W końcu maluch budzi się w nocy na jedzenie. Ale aktorka znalazła sposób na poprawę humoru, który działa  doskonale i jest banalnie prosty. O co chodzi?

Jak Barbara Kurdej-Szatan poprawia sobie humor?

Niedawno Izabela Janachowska wyznała, że gdy ma gorsze dni to dla poprawy humoru... przymierza suknie ślubne! Barbara Kurdej-Szatan znalazła znacznie prostszy sposób – sięga po kosmetyki do makijażu! Kiedy bowiem nie jest na planie, prawie wcale się nie maluje, szczególnie jeśli nie musi wychodzić z domu.

Tak gwiazda wygląda bez makijażu:

makijaz-kurdej-szatan
Fot. Instagram@kurdejszatan

Cześć babeczki kochane, jesień mamy za oknami, ale żeby się lepiej poczuć, warto się czasami pomalować, zachęca na Instastories!

Aktorka podczas nakręconych stories tłumaczyła, że zgodnie z trendami wybiera stonowaną kolorystykę nude – dlatego w jej looku królują delikatne beże na ustach, a jeśli chodzi o oczy to podkreśla je tylko tuszem. Aby udowodnić, jaką to robi różnicę, pokazała nawet zabawne zdjęcie z jednym umalowanym, a drugiem nieumalowanym okiem! Efekt? Wow!

jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-pandemia
Fot. Instagram@kurdejszatan

Teraz czuję się jak człowiek!, powiedziała kończąc relację.

Więc jeśli macie już dość siedzenia w domu w dresie i bez grama makijażu, koniecznie wypróbujcie sposób aktorki na walkę z jesienną chandrą! Możecie tak jak ona wykonać delikatny makijaż, albo wręcz przeciwnie – postawić na dramatic look! Pandemia to świetny czas na doskonalenie umiejętności makijażowych!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.