jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture
ze świata urody

Barbara Kurdej-Szatan tęskni za latem, ale znalazła sposób na jesienne smutki!

Pokocha go każda kobieta!

Redakcja VIVA! 10 listopada 2020 20:30
jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-2020
Fot. Marlena Bielinska/Move Picture

Barbara Kurdej-Szatan niedawno, bo pod koniec września 2020 została po raz drugi mamą. To niełatwy czas na macierzyństwo, kiedy wokół panuje pandemia koronawirusa i grozi nam kolejny lockdown. Do tego dochodzi jeszcze nie najlepsza pogoda, brak słońca i... snu. W końcu maluch budzi się w nocy na jedzenie. Ale aktorka znalazła sposób na poprawę humoru, który działa  doskonale i jest banalnie prosty. O co chodzi?

Jak Barbara Kurdej-Szatan poprawia sobie humor?

Niedawno Izabela Janachowska wyznała, że gdy ma gorsze dni to dla poprawy humoru... przymierza suknie ślubne! Barbara Kurdej-Szatan znalazła znacznie prostszy sposób – sięga po kosmetyki do makijażu! Kiedy bowiem nie jest na planie, prawie wcale się nie maluje, szczególnie jeśli nie musi wychodzić z domu.

Tak gwiazda wygląda bez makijażu:

makijaz-kurdej-szatan
Fot. Instagram@kurdejszatan

Cześć babeczki kochane, jesień mamy za oknami, ale żeby się lepiej poczuć, warto się czasami pomalować, zachęca na Instastories!

Aktorka podczas nakręconych stories tłumaczyła, że zgodnie z trendami wybiera stonowaną kolorystykę nude – dlatego w jej looku królują delikatne beże na ustach, a jeśli chodzi o oczy to podkreśla je tylko tuszem. Aby udowodnić, jaką to robi różnicę, pokazała nawet zabawne zdjęcie z jednym umalowanym, a drugiem nieumalowanym okiem! Efekt? Wow!

jak-kurdej-szatan-poprawia-sobie-humor-jesien-pandemia
Fot. Instagram@kurdejszatan

Teraz czuję się jak człowiek!, powiedziała kończąc relację.

Więc jeśli macie już dość siedzenia w domu w dresie i bez grama makijażu, koniecznie wypróbujcie sposób aktorki na walkę z jesienną chandrą! Możecie tak jak ona wykonać delikatny makijaż, albo wręcz przeciwnie – postawić na dramatic look! Pandemia to świetny czas na doskonalenie umiejętności makijażowych!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.