Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan kupiła 100-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy!

Już niedługo jej rodzina się tam przeprowadzi!

Aleksandra Frankowska 12 października 2020 16:12
Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie
Fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan niedawno po raz drugi została mamą. Aktorka wraz z mężem Rafałem Szatanem powitali na świecie syna Henryka. Rodzina jest bardzo szczęśliwa i chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia w sieci. W wywiadzie dla jednego z magazynów, Kurdej-Szatan zdradziła, że wraz z mężem planują wrócić do Warszawy, gdzie właśnie kupili ogromny apartament!

Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie

Aktorka od dawna marzyła o powiększeniu rodziny, dlatego niedawno urodzony synek to oczko w głowie sławnej mamy. Teraz, kiedy jest ich już czworo, Szatanowie postanowili pomyśleć o większym komforcie. Z uwagi na swoje obowiązki zawodowe, kupili apartament w Warszawie, chociaż stosunkowo niedawno wyprowadzili się stolicy w poszukiwaniu spokoju. Dojazdy stały się jednak męczące, dlatego postanowili wrócić.

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia.

Jak Kurdej-Szatan urządzi nowe mieszkanie w Warszawie?

Najnowsze lokum gwiazdorskiej pary znajduje się na ostatnim piętrze ogromnego, warszawskiego apartamentowca. Podobno ma ponad 100 metrów kwadratowych powierzchni. Aktualnie jest w remoncie, ale wiemy, że ma ogromny taras, z widokiem na całą Warszawę.

Stawiamy na naturalne kolory i stonowane drewno. Będzie także trochę akcentów loftowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nowy Rok spędzimy już w nowym domu.

Wychodzi na to, że Szatanowie już niedługo będą mogli przeprowadzić się do nowego gniazdka! Nie możemy doczekać się, aż pokażą swoje nowe, stylowe wnętrza! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pięknaWarszawa 🌃 #niemogęsiędoczekać 🌠 #alebędziefajnie !!!

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ #miłość #okiemsiostry #foto @innkamania

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy spacer :))) jest szczęście !!! 💙💙💙

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.