Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Barbara Kurdej-Szatan kupiła 100-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy!

Już niedługo jej rodzina się tam przeprowadzi!

Aleksandra Frankowska 22 sierpnia 2021 12:27
Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie
Fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan niedawno po raz drugi została mamą. Aktorka wraz z mężem Rafałem Szatanem powitali na świecie syna Henryka. Rodzina jest bardzo szczęśliwa i chętnie dzieli się kadrami z prywatnego życia w sieci. Dziś Kurdej-Szatan obchodzi 36. urodziny! W wywiadzie dla jednego z magazynów, Kurdej-Szatan zdradziła, że wraz z mężem planują wrócić do Warszawy, gdzie właśnie kupili ogromny apartament!

Barbara Kurdej-Szatan kupiła apartament w Warszawie

Aktorka od dawna marzyła o powiększeniu rodziny, dlatego niedawno urodzony synek to oczko w głowie sławnej mamy. Teraz, kiedy jest ich już czworo, Szatanowie postanowili pomyśleć o większym komforcie. Z uwagi na swoje obowiązki zawodowe, kupili apartament w Warszawie, chociaż stosunkowo niedawno wyprowadzili się stolicy w poszukiwaniu spokoju. Dojazdy stały się jednak męczące, dlatego postanowili wrócić.

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia.

Jak Kurdej-Szatan urządzi nowe mieszkanie w Warszawie?

Najnowsze lokum gwiazdorskiej pary znajduje się na ostatnim piętrze ogromnego, warszawskiego apartamentowca. Podobno ma ponad 100 metrów kwadratowych powierzchni. Aktualnie jest w remoncie, ale wiemy, że ma ogromny taras, z widokiem na całą Warszawę.

Stawiamy na naturalne kolory i stonowane drewno. Będzie także trochę akcentów loftowych. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Nowy Rok spędzimy już w nowym domu.

Wychodzi na to, że Szatanowie już niedługo będą mogli przeprowadzić się do nowego gniazdka! Nie możemy doczekać się, aż pokażą swoje nowe, stylowe wnętrza! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#pięknaWarszawa 🌃 #niemogęsiędoczekać 🌠 #alebędziefajnie !!!

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ #miłość #okiemsiostry #foto @innkamania

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwszy spacer :))) jest szczęście !!! 💙💙💙

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.