Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture
O TYM SIĘ MÓWI

Barbara Kurdej-Szatan dodała urocze zdjęcie z synkiem. Do kogo podobny jest mały Henryk?

Fani nie mają wątpliwości!

Redakcja VIVA! 22 października 2020 11:45
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! 15/2020
Fot. Marlena BieliNska/Move Picture

Do kogo podobny jest synek Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana? Małżeństwo niedawno powitało na świecie swoje drugie dziecko. Cała rodzina nie mogła się doczekać, kiedy będą już w komplecie. Dziś nie kryją swojej radości. Przed nimi najpiękniejszy czas. Cieszą się każdą wspólną chwilą i kolekcjonują wspomnienia. Henio jest naprawdę uroczy! A do kogo jest podobny? Fani nie mają wątpliwości!

Do kogo podobny jest synek Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan od dłuższego czasu starali się o powiększenie rodziny: ,,Nasze starania o dziecko trwały prawie dwa lata”, mówiła aktorka w VIVIE!. Basi Kurdej-Szatan dość długo udawało się utrzymać informację o ciąży w tajemnicy. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Aktorka spędzała czas na wsi, nie musiała się nigdzie pokazywać. Pierwsze miesiące ciąży przeżyła więc na własnych zasadach. To zapewniło jej spokój.

Kilka tygodni przed rozwiązaniem w wywiadzie VIVY! aktorka zdradziła imię, jakie wybrali dla swojego synka. „Hania bardzo chciała mieć rodzeństwo i teraz czeka podekscytowana. Wybrała imię – Henio. I tak ta informacja już krąży w mediach… Więc tak, chodzi o Henia. Ostatnio tak się składa, że same Heńki się rodzą (śmiech). Ale my wybraliśmy to imię już dawno, na początku marca”, mówiła Katarzynie Sielickiej.

Henryk przyszedł na świat pod koniec września. Szczęśliwą wiadomość o narodzinach synka przekazał dumny tata. „Jesteś najpiękniejszym Prezentem!! Cześć Synku, to będzie cudowna Przygoda ❤️ @kurdejszatan jesteś najwspanialszą i najdzielniejszą Mamą! Kocham Was !! No... to mamy już komplet 🤗 #henio ”, napisał Rafał Szatan.

„To był przepiękny czas, ale przygoda dopiero się zaczyna! :D ❤️👶🏼❤️ ””, dodała potem dumna mama. Aktorka opublikowała wówczas serię fotografii z synkiem. Już wtedy fani zaczęli zastanawiać się, do kogo podobny jest mały Henio. Wśród komentarzy pojawiły się głosy, że chłopiec to cały tata! „Wykapany tata!! Gratulacje!!!", ,,Cały tata. Uściski dla mamusi ”.  Inni dopatrywali się podobieństwa do mamy. Głosy były jednak podzielone. Teraz Barbara Kurdej-Szatan dodała nową fotografię z synkiem. Tym razem przeważają komentarze, że Henio bardziej podobny jest do mamy: „Jej. Widzę w nim na tym zdjęciu mamusię  zdrówka dla całej rodzinki!! Ps. w tym roku też urodziłam sobie mały cud  po dwóch łobuzach mam moją mała dziewczynkę”, pisze jedna z internautek. „Ale śliczny i bardzo podobny do siostry, a także do mamusi. Pięknie wygląda. Uroczy”, dodaje druga. „Henio jest rozkoszny i bardzo podobny do Ciebie. Przepiękny widok”, komentuje trzecia.

A jakie jest Wasze zdanie? A my jeszcze raz gratulujemy całej rodzinie i życzymy wszystkiego dobrego! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.