Babcia Kim Kardashian w kampanii najnowszych kosmetyków marki KKW Beauty
Fot. ONS
VIVA! Tylko u nas

83-letnia babcia Kim Kardashian twarzą nowej linii kosmetyków!

Kim, jej mama Kris i babcia Mary Jo razem wystąpiły w kampanii KKW Beauty

Barbara Łubko 14 marca 2018 17:30
Babcia Kim Kardashian w kampanii najnowszych kosmetyków marki KKW Beauty
Fot. ONS

Marka kosmetyczna KKW Beauty stworzona przez Kim Kardashian prężnie się rozwija! Do hitów takich jak zestaw do konturowania Creme Contur Stick czy rozświetlacze Ultralight Beams dołącza linia korektorów!  We wtorek rano Kim ogłosiła, że zestawy Concealer będą dostępne w tym miesiącu - od 23 marca. Jeszcze w listopadzie zeszłego roku Kim Kardashian wspominała, że pracuje nad linią korektorów, które będą miały właściwości antystarzeniowe.

Babcia Kim Kardashian w kampanii

Właśnie antystarzeniowe właściwości nowych produktów okazały się być pretekstem do stworzenia oryginalnej kampanii reklamowej.

Na zdjęciach obok Kim wystąpiła jej mama  - Kris Jenner i 83-letnia babcia celebrytki M.J. Shannon.

„Dziękuję mojej mamie i babci za to, że są najlepszymi modelkami i do tej sesji stały się blondynkami! Jestem dumna z tego, że moje korektory mają właściwości antystarzeniowe i wykorzystałyśmy w kampanii modelki mające od 20 do 80 lat!”, zdradziła Kim we wpisie na Instagramie.

Na zdjęciach wszystkie trzy panie mają blond włosy, a cała kampania utrzymana jest w minimalistycznym klimacie. Na jednym zdjęciu „modelki” pozują w czarnych golfach, a na drugim w białych. Kim znana jest z zamiłowania do prostych stylizacji blisko ciała.

KKK Beauty to hit!

Odkąd w czerwcu zeszłego roku na rynek weszło KKW Beauty, Kim Kardashian dba, żeby marka cały czas się rozwijała. KKW Beauty i KKW Fragrance to teraz najważniejsze części imperium Kardashianki. W lutym gwiazda wypuściła nową, limitowaną serię zapachów, teraz pojawiły się korektory. Ciekawe, czym gwiazda nas jeszcze zaskoczy! A czy Wy miałyście okazję używać kosmetyków KKW Beauty? Jeśli tak, to co o nich sądzicie? 

Babcia Kim Kardashian w kampanii najnowszych kosmetyków marki KKW Beauty
Fot. Instagram.com

Babcia Kim Kardashian w kampanii najnowszych kosmetyków marki KKW Beauty
Fot. Instagram.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…