Brokat oraz dżety na powiekach i ustach

Marta Cieplak 19 lutego 2018 12:00

Wizażyści w sezonie wiosna-lato 2018 pokochali blask. I to w wersji bardzo dosłownej! Zamiast lekko połyskujących cieni z drobinkami, postawili na brokat w dużej ilości oraz dżety przyklejane pod okiem i wokół niego oraz na... ustach. To co prawda look ewidentnie na wyjątkowe wyjście, ale za to bardzo efektowny. Nas zachwycił i marzymy o tym, by mieć okazję go wypróbować. Zobacz galerię inspiracji i poszukaj w kosmetyczce srebrzystych akcentów.  

1/5
blask
Copyright @materiały prasowe
1/5

Na pokazie Jeremiego Scotta dżety przyklejone pod dolną linią rzęs przykuwały całą uwagę. I były świetną przeciwwagą dla bardzo delikatnego makijażu.

2/5
blask
Copyright @materiały prasowe
2/5

U Driesa Van Notena całe oko było przypruszone bardzo jasnym, połyskującym na srebrno cieniem, a wokół całym oczu przyklejono niewielkie dżety. Efekt? Piorunujący!

3/5
blask
Copyright @materiały prasowe
3/5

Makijaż modelek na pokazie Francesco Scognamiglio wyglądał niemal jak z filmu sci-fi. Na całą górną powiekę położono brokatowy cień, a potem przyklejono do nich płaskie cekiny w kształcie oktagonu, aż po linię górnych rzęs.

4/5
blask
Copyright @materiały prasowe
4/5

Nie odważysz się na dżety ani na cekiny? Wypróbuj look z pokazu Lutza Huelle. Wystarczy obrysować całe oko dość grubą linią srebrnego eyelinera. Zamiast niego może też sprawdzić się nakładany na mokro metaliczny cień.

5/5
blask
Copyright @materiały prasowe
5/5

Nie możesz nosić zbyt mocnego makijażu oczu? Wypróbuj propozycję z catwalku Driesa Van Notena i naklej na usta drobne dżety. To prosty, ale bardzo efektowny zabieg.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.