Fot. W. Kruk
W.Kruk w Vivie!

Różni je wiele, ale łączy jedno… Przyjaźń!

Jak wygląda relacja Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 5 marca 2018 14:56
Fot. W. Kruk

Show-biznes nie jest światem, który kojarzy nam się ze szczerymi przyjaźniami na całe życie. Jednak istnieją wyjątki, które pokazują, że jest to możliwe. Taka relacja łączy Maję Ostaszewską i Magdę Cielecką, jedne z najbardziej cenionych i utalentowanych polskich aktorek.

Fot. W. Kruk

Jak zaczęła się ich PRZYJAŹŃ?

Aktorki przyjaźnią się od ponad 20 lat. Poznały się jeszcze na studiach – obie uczyły się na Akademii Sztuki Teatralnej im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Magdalena była wówczas związana z kolegą Mai i to właśnie przez niego spotkały się po raz pierwszy. Chociaż nie studiowały na jednym roku, bardzo szybko znalazły wspólny język. Później wspólnie debiutowały na deskach teatrów. Ich przyjaźń rozwinęła się podczas przygotowań i występu w ich pierwszej sztuce w Warszawie – Magnetyzm serc. Od tamtej pory wystąpiły razem w wielu sztukach teatralnych i filmach, takich jak Samotność w sieci, Katyń czy Pitbull. Niebezpieczne kobiety. Dzięki temu, że połączyła je pasja do teatru, od samego początku były bardzo blisko, a ich relacja wyszła poza kontakty czysto artystyczne i zawodowe. Maja Ostaszewska uważa, że podstawy ich relacji to: „Przyjaźń, która nas łączy, to wzajemne zaufanie, akceptacja, szczerość. To otwartość na odrębność”.

Mamy podobne systemy wartości, poczucie humoru, wspólną pasję.

 

Fot. W. Kruk

Jak same mówią, różni je wiele. Mają różne charaktery, gusta, podobają im się inne rzeczy, jednak o wielu rzeczach myślą dokładnie tak samo. Są to na przykład kwestie społeczne – razem demonstrują swoje poglądy i nie boją wypowiadać się na kontrowersyjne tematy. Nawet jeśli w wirze pracy i codziennego życia nie mają czasu na regularne spotkania i ich kontakty są ograniczone, zawsze mogą na siebie liczyć. Jak podkreśla Magdalena Cielecka: „Nasza przyjaźń nie wymaga zbędnych słów i wysiłku. Pełna jest szaleństwa, ale i wyrozumiałości. Zrozumienia i szczerego doradztwa”.

Wspólna kolekcja dla W. KRUK

Aktorki znane są ze swojego nienagannego stylu i od lat uznawane są za jedne z najlepiej ubranych Polek. Nic dziwnego, że zdecydowały się na stworzenie wspólnej kolekcji biżuterii razem z marką W. KRUK. Linia PRZYJAŹŃ to symboliczna celebracja ich wieloletniej relacji.

Fot. W. Kruk

Motywem przewodnim kolekcji jest rozmaryn. Dlaczego właśnie on? Od starożytności jest uznawany za symbol przyjaźni, wierności i miłości. To idealna inspiracja dla linii stworzonej przez dwie najlepsze przyjaciółki. Stworzona przez ambasadorki biżuteria odzwierciedla ich wspólne pasje, ale także to, jak bardzo się od siebie różnią. W skład kolekcji wchodzą delikatne bransoletki i minimalistyczne pierścionki, które pasują do stylu Mai Ostaszewskiej, ale także szerokie bransolety, bogato zdobione kolczyki czy oryginalny łańcuch, który bardziej odpowiada upodobaniom Magdaleny Cieleckiej.

Zobacz efekty współpracy Magdaleny Cieleckiej i Mai Ostaszewskiej z marką W. KRUK. Kolekcja PRZYJAŹŃ dostępna jest w sklepach stacjonarnych oraz na stronie wkruk.pl.

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.