Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
ZE ŚWIATA URODY

Anna Lewandowska zdradziła, czy więcej przytyła w drugiej ciąży!

Jesteście ciekawi?

Redakcja VIVA! 28 lutego 2020 19:45
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

W polskim show biznesie w tym roku szykuje się prawdziwe baby boom. W ciąży jest między innymi Małgosia Rozenek, a także Anna Lewandowska. Ta druga jest obecnie w 7. miesiącu ciąży i już niebawem na świat przyjdzie jej drugie dziecko. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego z racji tego, że podpowiada, jak prowadzić zdrowy tryb życia, dostaje wiele pytań o ciążę oraz o dodatkowe kilogramy będąc w tym stanie. Na Instagramie Ania postanowiła nieco rozpisać się o wadze u kobiet spodziewających się dziecka. I przy okazji zdradziła, jak to jest u niej! Póki co nie wiemy, czy Lewandowska spodziewa się chłopca, czy dziewczynki, jednak w social mediach chętnie chwali się zdjęciami z powiększonym brzuszkiem oraz odpowiada na nurtujące pytania kobiet, które również są w ciąży. Dała kilka wskazówek:

,,Ciąża to niezwykły okres w życiu kobiety. To, jak będzie prowadzona i jak będzie przebiegać, ma ogromny wpływ na to, jak będzie się rozwijać nasz maluch. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma znaczenie".

Kiedy Ania Lewandowska urodzi?

Ponadto Ania porównała jak wyglądała, gdy spodziewała się Klary, a jak teraz to wygląda. Jak wyzała, jej ciążowe krągłości są wieksze, za to mniej przybyło jej na wadze:

,,Pierwsza ciąża, a druga ciąża... tyję analogicznie, a nawet mniej do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy . Pamietajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna".

Musimy przyznać, że bycie w ciąży bardzo Ani służy. Świetnie wygląda i mamy wrażenie, że również tak się czuje. Dziecko Lewandowskich przyjdzie na świat już w kwietniu, czekamy z niecierpliwością, aż przyszli rodzice zdradzą płeć! Myslicie, że Klara będzie miała siostrę, a może brata?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ciąża to niezwykły okres w życiu kobiety🤰🏻. To, jak będzie prowadzona i jak będzie przebiegać, ma ogromny wpływ na to, jak będzie się rozwijać nasz maluch. Zdrowe odżywianie, aktywność fizyczna, suplementacja – to wszystko ma znaczenie. Większość kobiet w ciąży nurtuje pytanie - jak to jest z tym BMI, co chwilę dostaję Wasze pytania o to. Ile powinno się ważyć, na ile odstępstw można sobie pozwolić, jedzenie za dwoje czy dla dwojga itp 😋 Ocenę prawidłowej wagi pokazuje współczynnik Body Mass Indeks (BMI) wg którego: – BMI poniżej 18,5 – wzrost masy 13-16 kg – BMI 18,5 – 24,9 – wzrost masy 11-13 kg – BMI 25 – 29,9 – wzrost masy 10-11 kg – BMI powyżej 30 – wzrost masy do 10 kg Oczywiście w przypadku ciąży bliźniaczej dane będą inne. Dbajmy o siebie przyszłe mamusie pod każdym względem, bo w głównej mierze to od nas zależy zdrowie dzidziusia 🙂 Kontrolujmy naszą wagę dla naszego zdrowia i naszej pociechy. Cieszmy się smacznym, zdrowym trybem życia tak „W” jak i „PO” ciąży. I pamiętajmy jemy dla dwojga💞 Jak było u mnie? Pierwsza ciąża, a druga ciąża... tyję analogicznie, a nawet mniej🙈 do obecnego stanu, choć teraz brzuszek jest większy . Pamietajmy jednak, żeby nie porównywać naszych stanów ciążowych, bo każdy organizm jest inny, każda ciąża jest inna. Zdrówka przyszłe mamusie!❤ #pregnancy #workout #3trimester #pregnantworkout #healthy #mom #momlife #annalewandowska

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.