Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pokazała nagi ciążowy brzuszek na dwa miesiące przed rozwiązaniem!

Trenerka odpoczywa w Omanie na wakacjach bez Roberta i Klary!

Marta Cieplak 8 lutego 2020 10:00
Lewandowska Anna, brzuch 5 miesiąc ciąży
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska ma za sobą wyczerpujące kilkanaście dni, które spędziła na obozach Camp by Ann i Healthy Mama Camp w Dojo w Starej Wsi. Po skończonych treningach postanowiła odpocząć i wybrała się na wakacje bez męża i córeczki, ale za to z przyjaciółką Olą Dec! Panie poleciały się do Omanu, by nacieszyć się słońcem i ciepłem. I właśnie stamtąd Ania Lewandowska wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym widać już sporych rozmiarów nagi brzuszek!

Anna Lewandowska pokazała nagi brzuch na dwa miesiące przed terminem porodu

Na najnowszym zdjęciu widać uśmiechniętą Anię w przeciwsłonecznych okularach, ogromnym słomkowym kapeluszu i czerwonym bikini. Ale wzrok przykuwa oczywiście sporych rozmiarów brzuszek! I nic w tym dziwnego, bo przecież rozwiązanie już za dwa miesiące...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️🌿🌴 #chillout #Inhaleandexhale #sun #annalewandowska #holiday #Oman

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Musimy przyznać, że trenerka wygląda zjawiskowo i gdyby nie ciążowe krągłości trudno byłoby zgadnąć, że jest w drugiej ciąży. Fani są tego samego zdania i zasypują Anię komplementami:

Bosko

Woow 🔥😍❤️ piękna

Cudowna

Naturalna najpiękniejsza 

Z kim Anna Lewandowska pojechała na wakacje do Omanu?

Tym razem w poszukiwaniu słońca i ciepła Ania pojechała bez Roberta i Klary. Zamiast nich towarzyszy im jej przyjaciółka, Aleksandra Dec. To była reprezentantka Polski w karate i trenerka w Healthy Teamie Anny Lewandowskiej, ale zajmuje się także marketingiem.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.