Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba
ZE ŚWIATA MODY

Anna Lewandowska pokazała strój karnawałowy Klary! Za kogo przebrała się na bal?

Robert Lewandowski musi być dumny!

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 16:30
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska już wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Druga ciąża słynnej trenerki to jeden z najgłośniejszych tematów minionych miesięcy. Fani z niecierpliwością czekają na narodziny drugiego potomka pary i aktywnie komentują każdą ciążową stylizacje Anny. Na razie trenerka stara się poświęcać jak najwięcej czasu swojej córeczce. Mała Klara uczęszcza już do przedszkola, a ostatnio wspólnie z mamą przygotowywała się na swój pierwszy bal karnawałowy. Wybór stroju na przedszkolne przyjęcie jest zaskakujący! Za kogo przebrała się Klara?

Klara Lewandowska na balu karnawałowym

Lewandowscy chętnie pokazują zdjęcia małej Klary w mediach społecznościowych. Ostatnio Robert opublikował wspólną fotografię z córką na spacerze, a uwagę zwróciła kosztowna kurtka dziewczynki. Tym razem, to Ania pokazała na Instagram Stories, jak przygotowują się na bal karnawałowy w przedszkolu. Wybór stroju małej Klary jest zaskakujący! Dziewczynka nie chciała przebrać się za księżniczkę czy za ulubioną postać z bajki dla dzieci. Córka Lewandowskich wolała na balu karnawałowym pojawić się w stroju... piłkarza!

"Dzisiaj karnawał w przedszkolu. Strój księżniczki nie wchodzi w grę" - napisała Ania Lewandowska na instagramowej relacji.

Klara Lewandowska na bal założyła czerwony zestaw, w jakim jej tata występuje na boisku - koszulka z numerem i nazwiskiem Roberta, spodenki do kompletu, legginsy i sportowe buty. Dziewczynka jest najwyraźniej wielką fanką piłki nożnej i już inspiruje się utalentowanymi rodzicami. Niedawno Ania podzieliła się w mediach społecznościowym nagraniem ze wspólnego treningu, na którym Klara razem z mamą wykonuje ćwiczenia fizyczne. Czy córka Lewandowskich pójdzie w ich ślady i zwiąże swoją przyszłość ze sportem?

Klara Lewandowska
Fot. Instagram Stories @annalewandowskahpba

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I guess I'll be celebrating for the whole week! 1️⃣ million in my app. @diet_training_by_ann And this is my little motivator!❤️ Treat yourself as you treat a small child. Eat a healthy meal. Make sure you spend enough time outside. Go to sleep earlier. Rest. Sing, dance, play, paint. ________________________________ Chyba będę świętowała caly tydzień 1️⃣ MILION w @diet_training_by_ann 💥💥💥 Cieszę sie jak dziecko❤️ a to mój mały motywator🤗 ________ Mała refleksja na dziś... 🙌 Traktuj siebie tak, jak traktowałabyś małe dziecko. ➡ Ciesz się z małych rzeczy ➡ Zjedz zdrowo i regularnie ➡ Spędzaj odpowiednią ilość czasu na świeżym powietrzu ➡ Kładź się wcześniej spać ➡ Odpoczywaj, kiedy masz taką potrzebę ➡ Rób to, co przynosi Ci najwiecej radości: śpiewaj, tańcz, maluj, graj, biegaj #annalewandowska #healthyteam #challenge #family #happy #fitmom

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

With my PRINCESS ❤️😍

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.