Kate Middleton
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate zachwyca elegancką stylizacją na randce z Williamem!

Wybrała szpilki dla prawdziwej księżniczki

Redakcja VIVA! 26 lutego 2020 15:30
Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton niewątpliwie jest ikoną mody, a jej stylizacje inspirują kobiety na całym świecie. Jej styl to połączenie prostoty i elegancji, a klasyczne zestawienia, które wybiera uzupełnia modnymi dodatkami. Podczas wczorajszego wyjścia do teatru, księżna ponownie udowodniła, że zasługuje na miano ikony stylu. Kate udała się na spektakl do londyńskiego Noel Coward Theatre w towarzystwie księcia Williama i olśniła wszystkich swoją stylizacją.

Kate Middleton w teatrze w pięknej stylizacji

Księżna Cambridge i książę William, 25 lutego pojawili się w Teatrze Noel Coward, aby obejrzeć musical "Dear Evan Hansen". Spektakl został wsparty przez fundację książęcej pary Royal Foundation, która zajmuje się m.in. szerzeniem świadomości społecznej na temat zdrowia psychicznego.

"Z przyjemnością dołączamy do was tego wieczoru na specjalnym charytatywnym przedstawieniu "Dear Evan Hansen" w Noel Coward Theatre. Jednym z problemów, na których rozwiązaniu nam zależy, jest zdrowie psychiczne i jesteśmy zadowoleni, że spektakl pomaga rozpocząć ważne rozmowy pomiędzy rodzicami i nastolatkami na ten istotny temat" - powiedział książe William w oświadczeniu.

Na tę specjalną okazję, Kate Middleton wybrała elegancką stylizację, która nie tylko świetnie pasowała do okazji, ale również do chłodnej londyńskiego klimatu. Księżna założyła tweedową sukienkę midi od Eponine z długim rękawem i ozdobnymi guzikami. Chociaż kreacja była piękna, to dodatki najbardziej przyciągały uwagę. Błyszczące szpilki od Jimmy Choo to wybór, którego nie powstydziłaby się żadna księżniczka! Połyskujące buty na obcasie warte są ponad 2,5 tysięcy złotych. Kate zestawiła je z równie królewską torebką kopertówką za około 3 tysiące złotych. Księżna stworzyła idealna stylizacja na randkę z ukochanym czy wieczorne wyjście do teatru!

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Kate Middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.