Anna Dereszowska pozuje nago
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Anna Dereszowska pokazała nagie zdjęcie na Instagramie!

Aktorka zachwyca w zmysłowym kadrze!

Aleksandra Frankowska 23 września 2020 11:30
Anna Dereszowska pozuje nago
Fot. Instagram

Anna Dereszowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda, która bardzo chroni swoją prywatność, od czasu do czasu pozwala sobie na ciekawe zdjęcie, które rozpala wyobraźnię internautów. Nie inaczej było tym razem. Dereszowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zmysłowe i niezwykle tajemnicze zdjęcie, na którym pozuje… nago!

Anna Dereszowska nago na Instagramie

Gwiazda filmu Lejdis i Porady na zdrady od zawsze cieszyła się ogromną popularnością wśród swoich fanów. Jej uroda wychwalana jest przy każdej możliwej okazji. Profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 250 tysięcy fanów i każdego dnia przybywają nowi. Po tym zdjęciu z pewnością pojawi się ich jeszcze więcej! Dereszowska zaprezentowała bowiem zdjęcie, na którym siedzi w swoim mieszkaniu na fotelu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, pomijając fakt, że aktorka jest nago.

Refleksyjny kadr Dereszowskiej rozgrzał fanów

Gwiazda podpisała zdjęcie tajemniczymi słowami.

Chciałabym, żeby ten dzień miał w sobie tyle spokoju…

Fani natychmiast zareagowali, obsypując aktorkę ogromem komplementów. Nic dziwnego. Dereszowska wygląda niezwykle subtelnie i kobieco. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką i perfekcyjnym lokiem. Wszystkie wydarzenia branżowe, w których bierze udział dobiera bardzo starannie i zawsze wygląda zjawiskowo! Kończąca 39 lat aktorka im jest starsza, tym piękniej wygląda!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.