Anna Dereszowska pozuje nago
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Anna Dereszowska pokazała nagie zdjęcie na Instagramie!

Aktorka zachwyca w zmysłowym kadrze!

Aleksandra Frankowska 23 września 2020 11:30
Anna Dereszowska pozuje nago
Fot. Instagram

Anna Dereszowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Gwiazda, która bardzo chroni swoją prywatność, od czasu do czasu pozwala sobie na ciekawe zdjęcie, które rozpala wyobraźnię internautów. Nie inaczej było tym razem. Dereszowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zmysłowe i niezwykle tajemnicze zdjęcie, na którym pozuje… nago!

Anna Dereszowska nago na Instagramie

Gwiazda filmu Lejdis i Porady na zdrady od zawsze cieszyła się ogromną popularnością wśród swoich fanów. Jej uroda wychwalana jest przy każdej możliwej okazji. Profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 250 tysięcy fanów i każdego dnia przybywają nowi. Po tym zdjęciu z pewnością pojawi się ich jeszcze więcej! Dereszowska zaprezentowała bowiem zdjęcie, na którym siedzi w swoim mieszkaniu na fotelu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, pomijając fakt, że aktorka jest nago.

Refleksyjny kadr Dereszowskiej rozgrzał fanów

Gwiazda podpisała zdjęcie tajemniczymi słowami.

Chciałabym, żeby ten dzień miał w sobie tyle spokoju…

Fani natychmiast zareagowali, obsypując aktorkę ogromem komplementów. Nic dziwnego. Dereszowska wygląda niezwykle subtelnie i kobieco. Od lat zachwyca nienaganną sylwetką i perfekcyjnym lokiem. Wszystkie wydarzenia branżowe, w których bierze udział dobiera bardzo starannie i zawsze wygląda zjawiskowo! Kończąca 39 lat aktorka im jest starsza, tym piękniej wygląda!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.