Para wybrała się na wakacje

Rafał Kowalski 17 sierpnia 2020 13:51

Od kilku lat Anna Dereszowska zakochana jest Danielu Duniaku. Młodszy od aktorki o 4 lata fotograf na co dzień pracuje w jednej z korporacji. Para rzadko pokazuje się publicznie, a na pewno nie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Aż do teraz!

Związek Anny Dereszowskiej i Daniela Duniaka

Strzegą swojej prywatności i nie afiszują się ze swoim związkiem. Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się kilka lat temu na wakacjach za granicą. Od tamtej pory tworzą zgodny i trwały związek. „Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo, że to są raptem 4 lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa  w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie”, mówi Anna Dereszowska o swojej relacji z ukochanym w wywiadzie dla Baby by Ann.

Chociaż jak każda para przechodzą trudniejsze i lepsze momenty. Ale one tylko scalają ich relację. Wspólnie doczekali się synka. Maks przyszedł na świat pięć lat temu. Aktorka wychowuje także 12-letnią córeczkę ze związku z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska i jej ukochany, Daniel Duniak spędzają wakacje w Polsce. Za swój cel obrali piękne Mazury. 

,,Mój ci on. Prawie 7 lat. Niby niedużo, a jednak... 🤣🤣🤣 Mówią, ze po siedmiu latach przychodzi kryzys... 😱 nie widzę go na horyzoncie i niech tak zostanie. #couple #razemnajlepiej #love #loveisintheair #matkaartystka #warmia", napisała pod czułą fotografią z ukochanym Anna Dereszowska. 

W 2018 roku para pojawiła się na festiwalu w Wenecji, na który Anna Dereszowska otrzymała zaproszenie od jednej z firm. Zakochani nie odstępowali się na krok i w szalenie romantycznej atmosferze robili sobie od czasu do czasu pamiątkowe zdjęcia. Dwa z nich trafiły wówczas na Instagram aktorki...

Musimy przyznać, że para wygląda razem doskonale! Do tej pory nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by to przyznać, bo Anna i Daniel wspólne chwile najczęściej zatrzymują dla siebie... Większość momentów, kiedy było odwrotnie umieściliśmy w poniższej galerii.  

1/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Instagram
1/5

Anna Dereszowska i Daniel Duniak byli gośćmi Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2018 roku

2/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Instagram
2/5

Na czerwonym dywanie para wyglądała obłędnie!

3/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
3/5

Wcześniej aktorka zabrała partnera kilka razy na imprezy branżowe...

4/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Gwiazda i jej mąż wolą zostawić prywatne chwile dla siebie

5/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
5/5

Lubicie tę parę?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…