Para wybrała się na kilka dni do Wenecji...

Rafał Kowalski 3 września 2018 14:58

Od kilku lat Anna Dereszowska zakochana jest Danielu Duniaku. Młodszy od aktorki o 4 lata fotograf na co dzień pracuje w jednej z korporacji. Para rzadko pokazuje się publicznie, a na pewno nie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Aż do teraz!

Podczas festiwalu w Wenecji, na który Anna Dereszowska otrzymała zaproszenie od jednej z firm, aktorka zabrała swojego partnera. Zakochani nie odstępowali się na krok i w szalenie romantycznej atmosferze robili sobie od czasu do czasu pamiątkowe zdjęcia. Dwa z nich trafiły na Instagram aktorki...

Musimy przyznać, że para wygląda razem doskonale! Do tej pory nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by to przyznać, bo Anna i Daniel wspólne chwile najczęściej zatrzymują dla siebie... Większość momentów, kiedy było odwrotnie umieściliśmy w poniższej galerii.  

1/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Instagram
1/5

Anna Dereszowska i Daniel Duniak byli gośćmi Festiwalu Filmowego w Wenecji

2/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Instagram
2/5

Na czerwonym dywanie para wyglądała obłędnie!

3/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
3/5

Wcześniej aktorka zabrała partnera kilka razy na imprezy branżowe...

4/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @VIPHOTO/East News
4/5

Gwiazda i jej mąż wolą zostawić prywatne chwile dla siebie

5/5
Anna Dereszowska i Daniel Duniak
Copyright @MARIUSZ GRZELAK/REPORTER
5/5

Lubicie tę parę?

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.