Wendzikowska zdradza trik ze szminką
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com
ze świata urody

Ania Wendzikowska zdradziła sprytny trik na makijaż ust!

Wypróbuj go teraz albo na Wielkanoc!

Marta Cieplak 7 kwietnia 2020 14:31
Wendzikowska zdradza trik ze szminką
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

Ania Wendzikowska do tej pory najczęściej pokazywała na swoim Instagramie zapierające dech zdjęcia z podróży albo fotografie z córeczkami. Teraz, odkąd tak, jak wszyscy Polacy, spędza czas w domu, coraz chętniej dzieli się z fankami poradami na temat makijażu. Kręci nawet filmiki, na których pokazuje make-up krok po kroku, by można go było łatwo w domu odwzorować. A teraz zaskoczyła nas czymś jeszcze!

Ania Wendzikowska i jej trik na pełne usta

Na jednym ze swoich Instastories dziennikarka zdradziła, że od pewnego czasu maluje usta dwoma odcieniami pomadek. Na całe wargi nakłada najpierw kolor bazowy – w jej wypadku jest to jasny róż, a potem kontury maluje szminką ciemniejszą o jeden lub dwa tony.

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

W ten sposób usta zyskują trójwymiarowość, mówi.

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

I sama dodaje, że teraz, gdy na co dzień się nie maluje, to tak umalowane usta pięknie ożywiają twarz. Naszym zdaniem to doskonały pomysł na delikatny makijaż, który można wykonać na Wielkanoc! Do jego wykonania możesz tak jak Ania Wendzikowska sięgnąć po szminki w płynie albo te klasyczne – wybór należy do Ciebie!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.