Wendzikowska zdradza trik ze szminką
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com
ze świata urody

Ania Wendzikowska zdradziła sprytny trik na makijaż ust!

Wypróbuj go teraz albo na Wielkanoc!

Marta Cieplak 7 kwietnia 2020 14:31
Wendzikowska zdradza trik ze szminką
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

Ania Wendzikowska do tej pory najczęściej pokazywała na swoim Instagramie zapierające dech zdjęcia z podróży albo fotografie z córeczkami. Teraz, odkąd tak, jak wszyscy Polacy, spędza czas w domu, coraz chętniej dzieli się z fankami poradami na temat makijażu. Kręci nawet filmiki, na których pokazuje make-up krok po kroku, by można go było łatwo w domu odwzorować. A teraz zaskoczyła nas czymś jeszcze!

Ania Wendzikowska i jej trik na pełne usta

Na jednym ze swoich Instastories dziennikarka zdradziła, że od pewnego czasu maluje usta dwoma odcieniami pomadek. Na całe wargi nakłada najpierw kolor bazowy – w jej wypadku jest to jasny róż, a potem kontury maluje szminką ciemniejszą o jeden lub dwa tony.

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

W ten sposób usta zyskują trójwymiarowość, mówi.

Ania Wendzikowska
Fot. Instagram@aniawendzikowska, adobestock.com

I sama dodaje, że teraz, gdy na co dzień się nie maluje, to tak umalowane usta pięknie ożywiają twarz. Naszym zdaniem to doskonały pomysł na delikatny makijaż, który można wykonać na Wielkanoc! Do jego wykonania możesz tak jak Ania Wendzikowska sięgnąć po szminki w płynie albo te klasyczne – wybór należy do Ciebie!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.