Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi!

Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze! To hit na lato 2021!

Wygląda obłędnie i nonszalancko!

Aleksandra Frankowska 25 czerwca 2021 15:27
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z oryginalnego stylu i zawsze pięknie dobranych stylizacji. Dziennikarka od zawsze wierna jest również kolorowi blond, jednak co jakiś czas lekko eksperymentuje z fryzurą. Tym razem postawiła na mocniejsze cięcie, hit na lato 2021! Jak teraz wygląda Agnieszka Woźniak-Starak?

Czytaj też: Ubierz się jak gwiazda na wakacje 2021! Agnieszka Woźniak-Starak lansuje trendy!

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę

Dziennikarka nieco odświeżyła swoją fryzurę, stawiając na look w stylu Curtain Bangs. Włosy są lekkie i towarzyszy im dłuższa grzywka do kości policzkowych. Cięcie w tym stylu świetnie podkreśla rysy twarzy i jest niezwykle wygodne. Agnieszce Woźniak-Starak dodała nonszalancji. Dziennikarka odświeżyła również swój kolor, stawiając na miodowy blond, który przepięknie wygląda w promieniach słońca.

Zobacz również: Ubierz się jak Agnieszka Woźniak-Starak! Wiemy jak odtworzyć ten look!

Fani są zachwyceni nową fryzurą Agnieszki Woźniak-Starak. Na bardzo podobną jakiś czas temu zdecydowała się też Jessica Mercedes. Jak Wam się podoba jej nowy look? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.