Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z przystojnym mężczyzną. Kim jest tajemniczy Tomasz?

„Wyglądać tak dobrze, to jest aż nieprzyzwoite!”

Rafał Kowalski 7 czerwca 2021 11:00
Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Widzowie znają Agnieszkę Woźniak-Starak jako wnikliwą dziennikarkę i świetną prezenterkę, ale choć gwiazda spełnia się w pracy, to życie zawodowe nie jest dla niej całym światem. Ulubienica oglądających Dzień Dobry TVN nigdy nie ukrywała, że równie mocno, co występy przed kamerą, kocha zwierzęta. Sama posiada od lat kilka psów, którym poświęca dużo wolnego czasu.

Kilka godzin w miesiącu dziennikarka gospodaruje też na inną pasję - jeździectwo. I to właśnie podczas wizyty w stajni zamieściła wczoraj zdjęcie, które wywołało sporo pozytywnego zamieszania.

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu z Tomaszem Godkiem. Kim jest?

Dziennikarce TVN od dłuższego czasu zdarza się odpoczywać na krańcach Polski od dynamicznego życia w stolicy. Jeszcze niedawno Agnieszka Woźniak-Starak pomieszkiwała w górach, a w ostatni długi weekend wybrała się z kolei do Gałkowa...

W uroczej miejscowości na Mazurach swoją stadninę koni prowadzi Karolina Ferenstein-Kraśko. Żona Piotra Kraśki od lat gości u siebie gwiazdy, które chętnie pobierają lekcje nauki jeździectwa. I właśnie pod skrzydła jednego z instruktorów trafiła wczoraj Agnieszka Woźniak-Starak.

Prezenterka opublikowała zdjęcie z uśmiechniętym mężczyzną, którego imię i nazwisko to Tomasz Godek. W stajni Ferensteinów nie jest on tylko instruktorem sportu, ale też zajmuje się PRem oraz marketingiem. Wspólne zdjęcie Agnieszki i pana Tomasza skomentowała m.in. Karolina Ferenstein Kraśko: „Tomek, ja też zazdroszczę!!”, napisała jako jedna z wielu osób z podobnymi emocjami. Agnieszka Woźniak-Starak napisała jednak, że choć spędziła miło czas, to pogoda nie dopisała. „Chwilę potem tak zmokliśmy, że jeszcze leżę pod kocem i się trzęsę, więc nie zazdrość”, czytamy na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Woźniak-Starak wróciła nad Mazury. Pokazała wzruszające zdjęcie. Tam wraz z mężem spędzała najpiękniejsze chwile...

Agnieszka Woźniak-Starak w Gałkowie. Komentarze internautów

Najnowsze zdjęcie opublikowane przez dziennikarkę zostało skomentowane przez wielu internautów. Największa ich część zwracała uwagę na to, jak gwiazda TVN świetnie się prezentuje. „Wyglądać tak dobrze, to jest aż nieprzyzwoite!”; „Widać że sprawia ci to kupę radości”; „Aleś Ty ładna i super hobby zazdro”; „Piękna ❤silna ❤kobieca❤podziwiam”, tak brzmiały niektóre znalezione przez nas głosy użytkowników Instagrama.

Nam też miło patrzeć na radosną Agnieszkę Woźniak-Starak. Mamy nadzieję, że kolejny wolny od pracy weekend, który będzie można spędzić na łonie natury, przyjdzie szybko. 

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! marzec 2015, 6/2015
Fot. Marlena Bielińska

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.