Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła nad Mazury. Pokazała wzruszające zdjęcie

Tam wraz z mężem spędzała najpiękniejsze chwile...

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 10:59
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w swoich social mediach poruszające zdjęcie. Dziennikarka udała się na krótki wypoczynek. Powróciła do miejsca, w którym  powstało wiele pięknych, ale i wiele bolesnych wspomnień. W 2019 roku podczas wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś to właśnie tam spędza wolny czas.

Agnieszka Woźniak-Starak na Mazurach

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne przeżycia. Dziennikarka w 2019 roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Z przerażeniem wszyscy oczekiwali na dalszy bieg zdarzeń. Niestety chwilę później podano, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Agnieszka Woźniak-Starak zmagała się z ogromną tragedią.

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Dziennikarka dzięki wsparciu rodziny i najbliższych powoli wróciła do pracy. Znów zaczęła udzielać się medialnie. Wróciła do radia, a od niedawna mamy okazję podziwiać, jak sprawdza się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN wraz z Ewą Drzyzgą. 

ZobaczAgnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą Dzień Dobry TVN! To nie koniec niespodzianek

Agnieszka Woźniak-Starak powróciła na Mazury

Śmierć męża była dla niej ogromnym ciosem, ale czas leczy rany. Dziennikarka zdecydowała się powrócić do wspaniałych wspomnień i chwil, jakie spędziła z ukochanym mężem na Mazurach. I to właśnie tam udała się na krótki wypoczynek. „Moje Malediwy”, podpisała fotografie, na których widzimy, że stoi wpatrzona w jezioro.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Mówi o żałobie i nawróceniu

Agnieszka Woźniak-Starak na miejsce wypoczynku miejsce wyciszenia i oderwania się od pandemicznej rzeczywistości znalazła znacznie bliżej niż można było się spodziewać. Te fotografie są naprawdę poruszające. Mamy nadzieję, że dziennikarce uda się zaznać upragnionego odpoczynku!  

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.