Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła nad Mazury. Pokazała wzruszające zdjęcie

Tam wraz z mężem spędzała najpiękniejsze chwile...

Gabriela Czernecka 24 kwietnia 2021 10:59
Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! nr. 20/2018
Fot. Marcin Kempski/I LIKE Photo

Agnieszka Woźniak-Starak zamieściła w swoich social mediach poruszające zdjęcie. Dziennikarka udała się na krótki wypoczynek. Powróciła do miejsca, w którym  powstało wiele pięknych, ale i wiele bolesnych wspomnień. W 2019 roku podczas wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Dziś to właśnie tam spędza wolny czas.

Agnieszka Woźniak-Starak na Mazurach

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą trudne przeżycia. Dziennikarka w 2019 roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Z przerażeniem wszyscy oczekiwali na dalszy bieg zdarzeń. Niestety chwilę później podano, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Agnieszka Woźniak-Starak zmagała się z ogromną tragedią.

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo

Dziennikarka dzięki wsparciu rodziny i najbliższych powoli wróciła do pracy. Znów zaczęła udzielać się medialnie. Wróciła do radia, a od niedawna mamy okazję podziwiać, jak sprawdza się w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN wraz z Ewą Drzyzgą. 

ZobaczAgnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą Dzień Dobry TVN! To nie koniec niespodzianek

Agnieszka Woźniak-Starak powróciła na Mazury

Śmierć męża była dla niej ogromnym ciosem, ale czas leczy rany. Dziennikarka zdecydowała się powrócić do wspaniałych wspomnień i chwil, jakie spędziła z ukochanym mężem na Mazurach. I to właśnie tam udała się na krótki wypoczynek. „Moje Malediwy”, podpisała fotografie, na których widzimy, że stoi wpatrzona w jezioro.

Zobacz również: Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża. Mówi o żałobie i nawróceniu

Agnieszka Woźniak-Starak na miejsce wypoczynku miejsce wyciszenia i oderwania się od pandemicznej rzeczywistości znalazła znacznie bliżej niż można było się spodziewać. Te fotografie są naprawdę poruszające. Mamy nadzieję, że dziennikarce uda się zaznać upragnionego odpoczynku!  

Agnieszka Szulim, Agnieszka Woźniak-Starak, VIVA! lipiec 2014, 16/2014
Fot. Marcin Kempski/I like photo
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.