Kate Moss 45 urodziny
Fot. Instagram @sammcknight1
O tym się mówi

46-letnia Kate Moss odpoczywa na plaży! Jak teraz prezentuje się jej ciało?

Bardzo się zmieniła?

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 18:31
Kate Moss 45 urodziny
Fot. Instagram @sammcknight1

Kate Moss  skończyła już 46 lat! Ponadczasowo piękna i nowoczesna stała się bezwzględną ikoną mody. Zaczynając w wieku 14-lat, miała masę czasu żeby zachwycić urodą, temperamentem i niezwykłym wyczuciem stylu. Wszystko zaczęło się na lotnisku JFK w Nowym Jorku, gdzie 14-letnią Kate wypatrzyła Sarah Doukas z agencji Storm Models. Było rok 1988 i nikt nie przypuszczał, że dziewczyna z brytyjskiego Croydon zostanie najsłynniejszą modelką wszech czasów. Kate Moss miała burzliwe życie osobiste, nie stroniła od używek i imprez. Była również bardzo wrażliwa i złamała serce nie jednemu mężczyźnie. Zawsze lubiła świat mody, ale jednocześnie od niego uciekała, budując własny azyl. Jej stylizacje, zarówno z czerwonego dywanu, jak i te uliczne od lat są wciąż źródłem inspiracji. Dla milinów kobiet, armii stylistów i rzeszy projektantów mody.

Kate Moss zaprojektowała kolekcję toreb dla Zadig & Voltaire
Fot. Materiały prasowe

Co teraz robi 45-letnia Kate Moss?

Kate Moss  nadal jest bardzo aktywna zawodowo, została właśnie dyrektor kreatywną firmy Decorté, kultowej japońskiej marki znanej z kremów o magicznych właściwościach.

Uwielbiam te produkty. Wracając z Japonii, zawsze musiałam brać dodatkową torbę pełną ich kosmetyków, bo wszyscy znajomi się w nich zakochali. To brzmi tak poważnie, odpowiadam teraz za całość kampanii!

Jest też bardzo zaangażowana w relację ze swoją córką, z którą spędza dużo czasu. 16-letnia córka Kate Moss, Lila Grace również próbuje swojego szczęścia w modelingu. A jak odpoczywa Kate Moss? Jak teraz wygląda ciało 45-letniej modelki, zobaczcie sami! Wygląda bardzo zwyczajnie, a na jej ciele widać cellulit i znaki upływającego czasu.

Kate Moss
Fot. Forum

Kate Moss
Fot. Forum

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

KATE ~ TOWEL SERIES, 154 by @mariotestino 🧖🏼‍♀️

Post udostępniony przez Kate Moss Agency (@katemossagency)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The boss looking 🔥 @mertalas & @macpiggott

Post udostępniony przez Kate Moss Agency (@katemossagency)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.