Oprócz niej wystąpiły też słynne modelki z lat 90.

Marcin Brzeziński 17 grudnia 2019 19:29

Anja Rubik wystąpiła w najnowszej kampanii reklamowej Saint Laurent prezentującej kolekcję na wiosnę i lato 2020, a noszącej nazwę Le Smoking. Jest to oczywiście nawiązanie do kultowego projektu Yves Saint Laurent z 1966 roku, który w swej nowej kolekcji reinterpretuje obecny dyrektor kreatywny paryskiego domu mody Anthony Vaccarello. Oprócz ikonicznych smokingów znajdziemy tu dużo przezroczystości i cekinów. Wszystkie fasony są ekstremalnie seksowne i wszystkie w jednym kolorze - ukochanej przez dom mody Saint Laurent klasycznej czerni. Oprócz naszej słynnej modelki kreacje Anthony’ego Vaccarello w najnowszej kampanii reklamowej prezentują słynne modelki z lat 90. i początku naszego millenium: Freja Beha Erichsen, Naomi Campbell, Kate Moss, Liya Kebede, Mica Arganaraz i Stella Tennant.

Styl najsłynniejszej polskiej modelki Anji Rubik

Anja Rubik jest najprawdopodobniej najsłynniejszą polską modelką, ozdobą wybiegów największych światowych projektantów i bohaterką nieskończonej liczby kampanii reklamowych najsłynniejszych domów mody. Jest też niekwestionowaną ikoną stylu. Wygląda równie efektownie w prostej białej koszuli i ekskluzywnej kreacji zaprojektowanej przez dyrektora kreatywnego domu mody Saint Laurent, Anthony’ego Vaccarello. A tak sama zainteresowana starała się opisać swój styl w wywiadzie dla magazynu VIVA! MODA, którego udzieliła Beacie Nowickiej. Na pytanie „Na jakiej zasadzie decydujesz, które ubrania dziś wybierzesz?” Anja Rubik odpowiedziała:

Zależy, co mam zaplanowane tego dnia. Czy będę dużo chodzić, czy raczej jeździć, czy mogę założyć szpilki, czy płaskie buty. Czy są to spotkania związane z modą, czy na przykład z moim magazynem albo załatwianiem prywatnych spraw. Czy będę miała czas, żeby się przebrać na kolację? Podchodzę do tego w praktyczny sposób. Jak mam spotkania związane z modą, podkręcam swój styl, zakładam bardziej wyraziste rzeczy niż wtedy, gdy idę do lekarza czy na zakupy

Co łączy Anję Rubik z dyrektorem kreatywnym Saint Laurent?

Na koniec przypomnijmy, że jeszcze znajomość naszej modelki i dyrektora artystycznego Saint Laurent Anthony’ego Vaccarello ma bardzo długą historię. Zdolny Belg zawdzięcza bowiem bardzo wiele właśnie Anji Rubik. Nasza top modelka, tak opowiedziała o tym we wspomnianym już wywiadzie dla VIVY! MODY: „Poznałam go przez wspólnego znajomego. Nie miał jeszcze swojego studia, więc poszłam się z nim przywitać u niego w domu. Pokazał mi kilka swoich projektów, które bardzo mi się spodobały. Zaczęliśmy rozmawiać, zaskoczyło mnie, że tak młoda osoba ma tak jasno ukształtowaną wizję mody. Tego, co i jak chce w tej modzie osiągnąć. On miał już gotowe DNA swojej marki. Bardzo rzadko ludzie w tym wieku potrafią zdecydować, co lubią, a czego nie, co jest jego, a co nie jest. A on wiedział. Powiedziałam mu wtedy: Powinieneś zrobić swój pokaz. Jesteś gotowy. Odpowiedział, że myślał o tym, ale nie ma budżetu. Obiecałam, że pogadam z paroma osobami i zobaczymy, jak można mu pomóc. Skontaktowałam go z Alexem de Betak, który jest producentem pokazów mody. On również uwierzył w Anthony'ego i wspólnymi siłami doprowadziliśmy do tego, że ten pokaz się odbył. Namówiłam kilka ważnych w branży modelek, żeby zaczęły go wspierać”. Okazuje się, że ta przyjaźń przetrwała próbę czasu. A Anja Rubik wygląda zachwycająco w najnowszej kampanii domu mody kierowanego przez jej przyjaciela. Jesteśmy ciekawy, jak wy oceniacie reklamę Le Smoking? 

1/7
Anja Rubik w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Anja Rubik w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

2/7
Naomi Campbell w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Naomi Campbell w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

3/7
Kate Moss w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Kate Moss w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

4/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Stella Tennant w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

5/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Liya Kebede w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

6/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Mica Arganaraz w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

7/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Freja Beha Erichsen w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Oscary 2022: oto 5 filmów nominowanych za kostiumy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa