Oprócz niej wystąpiły też słynne modelki z lat 90.

Marcin Brzeziński 17 grudnia 2019 19:29

Anja Rubik wystąpiła w najnowszej kampanii reklamowej Saint Laurent prezentującej kolekcję na wiosnę i lato 2020, a noszącej nazwę Le Smoking. Jest to oczywiście nawiązanie do kultowego projektu Yves Saint Laurent z 1966 roku, który w swej nowej kolekcji reinterpretuje obecny dyrektor kreatywny paryskiego domu mody Anthony Vaccarello. Oprócz ikonicznych smokingów znajdziemy tu dużo przezroczystości i cekinów. Wszystkie fasony są ekstremalnie seksowne i wszystkie w jednym kolorze - ukochanej przez dom mody Saint Laurent klasycznej czerni. Oprócz naszej słynnej modelki kreacje Anthony’ego Vaccarello w najnowszej kampanii reklamowej prezentują słynne modelki z lat 90. i początku naszego millenium: Freja Beha Erichsen, Naomi Campbell, Kate Moss, Liya Kebede, Mica Arganaraz i Stella Tennant.

Styl najsłynniejszej polskiej modelki Anji Rubik

Anja Rubik jest najprawdopodobniej najsłynniejszą polską modelką, ozdobą wybiegów największych światowych projektantów i bohaterką nieskończonej liczby kampanii reklamowych najsłynniejszych domów mody. Jest też niekwestionowaną ikoną stylu. Wygląda równie efektownie w prostej białej koszuli i ekskluzywnej kreacji zaprojektowanej przez dyrektora kreatywnego domu mody Saint Laurent, Anthony’ego Vaccarello. A tak sama zainteresowana starała się opisać swój styl w wywiadzie dla magazynu VIVA! MODA, którego udzieliła Beacie Nowickiej. Na pytanie „Na jakiej zasadzie decydujesz, które ubrania dziś wybierzesz?” Anja Rubik odpowiedziała:

Zależy, co mam zaplanowane tego dnia. Czy będę dużo chodzić, czy raczej jeździć, czy mogę założyć szpilki, czy płaskie buty. Czy są to spotkania związane z modą, czy na przykład z moim magazynem albo załatwianiem prywatnych spraw. Czy będę miała czas, żeby się przebrać na kolację? Podchodzę do tego w praktyczny sposób. Jak mam spotkania związane z modą, podkręcam swój styl, zakładam bardziej wyraziste rzeczy niż wtedy, gdy idę do lekarza czy na zakupy

Co łączy Anję Rubik z dyrektorem kreatywnym Saint Laurent?

Na koniec przypomnijmy, że jeszcze znajomość naszej modelki i dyrektora artystycznego Saint Laurent Anthony’ego Vaccarello ma bardzo długą historię. Zdolny Belg zawdzięcza bowiem bardzo wiele właśnie Anji Rubik. Nasza top modelka, tak opowiedziała o tym we wspomnianym już wywiadzie dla VIVY! MODY: „Poznałam go przez wspólnego znajomego. Nie miał jeszcze swojego studia, więc poszłam się z nim przywitać u niego w domu. Pokazał mi kilka swoich projektów, które bardzo mi się spodobały. Zaczęliśmy rozmawiać, zaskoczyło mnie, że tak młoda osoba ma tak jasno ukształtowaną wizję mody. Tego, co i jak chce w tej modzie osiągnąć. On miał już gotowe DNA swojej marki. Bardzo rzadko ludzie w tym wieku potrafią zdecydować, co lubią, a czego nie, co jest jego, a co nie jest. A on wiedział. Powiedziałam mu wtedy: Powinieneś zrobić swój pokaz. Jesteś gotowy. Odpowiedział, że myślał o tym, ale nie ma budżetu. Obiecałam, że pogadam z paroma osobami i zobaczymy, jak można mu pomóc. Skontaktowałam go z Alexem de Betak, który jest producentem pokazów mody. On również uwierzył w Anthony'ego i wspólnymi siłami doprowadziliśmy do tego, że ten pokaz się odbył. Namówiłam kilka ważnych w branży modelek, żeby zaczęły go wspierać”. Okazuje się, że ta przyjaźń przetrwała próbę czasu. A Anja Rubik wygląda zachwycająco w najnowszej kampanii domu mody kierowanego przez jej przyjaciela. Jesteśmy ciekawy, jak wy oceniacie reklamę Le Smoking? 

1/7
Anja Rubik w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
1/7

Anja Rubik w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

2/7
Naomi Campbell w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
2/7

Naomi Campbell w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

3/7
Kate Moss w najnowszej kampanii Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
3/7

Kate Moss w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

4/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
4/7

Stella Tennant w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

5/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
5/7

Liya Kebede w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

6/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
6/7

Mica Arganaraz w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

7/7
Najnowsza kampania Saint Laurent
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Freja Beha Erichsen w najnowszej kampanii Saint Laurent na wiosnę 2020.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa