płaski brzuch
Fot. Adobe Stock
DIETA

Płaski brzuch w kilku prostych krokach!

Zobacz, jak łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów!

Aleksandra Tylińska 20 maja 2018 07:30
płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

Wielu z nas zbędne kilogramy w okolicy brzucha spędzają sen z powiek. Jest to jedno z najbardziej problematycznych miejsc na naszym ciele. Nadchodzący sezon bikini to idealny czas, aby się zmotywować i zawalczyć o swój lepszy wygląd. Przedstawiamy Wam kilka prostych kroków dzięki, którym bez wielkich wyrzeczeń osiągniecie widoczny efekt płaskiego brzucha.

Wprowadź małe modyfikacje do swojej diety

Twój brzuch może wyglądać lepiej bez drakońskich diet. Wystarczy lekko zmodyfikować swoje codzienne nawyki żywieniowe. Pij dużo wody, pomoże to oczyścić organizm z toksyn. Na śniadanie zamiast pieczywa zjedz jogurt – żywe kultury bakterii wspomagają trawienie. Jabłka w codziennej diecie regulują metabolizm oraz… hamują wchłanianie tłuszczów do organizmu.

Jedz powoli

To naprawdę działa! Jedząc szybko i w pośpiechu łykasz niepotrzebne powietrze, które jest przyczyną późniejszych wzdęć.

Ruch, ruch i jeszcze raz…ruch!

Ruch jest bardzo ważny, choć nie najważniejszy. Nie musisz spędzać całego dnia na siłowni. Wystarczy około godziny ruchu w ciągu dnia, żeby Twój metabolizm przyśpieszył. Dobry będzie zarówno rower, spacer czy basen. Dla zapracowanych polecamy ćwiczyć na…krześle! Wyprostuj się i wciągnij brzuch – wzmocnisz dzięki temu mięśnie. Te proste kroki pomogą Ci w walce o piękne i szczupłe ciało! 

płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.