płaski brzuch
Fot. Adobe Stock
DIETA

Płaski brzuch w kilku prostych krokach!

Zobacz, jak łatwo pozbyć się zbędnych kilogramów!

Aleksandra Tylińska 20 maja 2018 07:30
płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

Wielu z nas zbędne kilogramy w okolicy brzucha spędzają sen z powiek. Jest to jedno z najbardziej problematycznych miejsc na naszym ciele. Nadchodzący sezon bikini to idealny czas, aby się zmotywować i zawalczyć o swój lepszy wygląd. Przedstawiamy Wam kilka prostych kroków dzięki, którym bez wielkich wyrzeczeń osiągniecie widoczny efekt płaskiego brzucha.

Wprowadź małe modyfikacje do swojej diety

Twój brzuch może wyglądać lepiej bez drakońskich diet. Wystarczy lekko zmodyfikować swoje codzienne nawyki żywieniowe. Pij dużo wody, pomoże to oczyścić organizm z toksyn. Na śniadanie zamiast pieczywa zjedz jogurt – żywe kultury bakterii wspomagają trawienie. Jabłka w codziennej diecie regulują metabolizm oraz… hamują wchłanianie tłuszczów do organizmu.

Jedz powoli

To naprawdę działa! Jedząc szybko i w pośpiechu łykasz niepotrzebne powietrze, które jest przyczyną późniejszych wzdęć.

Ruch, ruch i jeszcze raz…ruch!

Ruch jest bardzo ważny, choć nie najważniejszy. Nie musisz spędzać całego dnia na siłowni. Wystarczy około godziny ruchu w ciągu dnia, żeby Twój metabolizm przyśpieszył. Dobry będzie zarówno rower, spacer czy basen. Dla zapracowanych polecamy ćwiczyć na…krześle! Wyprostuj się i wciągnij brzuch – wzmocnisz dzięki temu mięśnie. Te proste kroki pomogą Ci w walce o piękne i szczupłe ciało! 

płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

płaski brzuch
Fot. Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.