Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

W ten weekend śpimy krócej! Nie zapomnij o zmianie czasu na letni!

Po raz kolejny przesuwamy wskazówki zegarka!

Ksenia Krasko 30 marca 2019 07:02
Fot. stock.adobe.com

Przed nami kolejna zmiana czasu! W nocy przestawimy zegarki z 2 na 3, co oznacza, że będziemy spać o godzinę krócej. Jesteśmy przyzwyczajeni do manipulacji ze wskazówkami dwa razy w roku, jednak coraz częściej mówi się, że Polska zrezygnuje ze zmian czasu. Kiedy to nastąpi?

Kiedy ostatnia zmiana czasu w Polsce?

Prawdopodobnie to jedna z ostatnich zmian czasu w Polsce! Według przeprowadzonej ankiety, większość Europejczyków opowiada się za jednakową godziną dla wszystkich krajów, i zdecydowanie chce pozostać przy czasie letnim. Parlament Europejski również zdecydował, że zmiana czasu powinna być zniesiona. Według projektu, kraje, które wybiorą na stałe czas letni, po raz ostatni przesuną wskazówki zegarka w marcu 2021 roku, a państwa zdecydowane na czas zimowy – pół roku później, w październiku.

Kiedy przestaniemy zmieniać czas w Polsce i jaką strefę czasową wybierzemy? Na odpowiedź trzeba jeszcze poczekać. Następna zmiana czasu nastąpi w ostatni weekend października.  

Fot. instagram.com/la_casina_azul/

Fot. instagram.com/amaze_me_box/

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…