Fot. stock.adobe.com
STYL ŻYCIA

W ten weekend śpimy krócej! Nie zapomnij o zmianie czasu na letni!

Po raz kolejny przesuwamy wskazówki zegarka!

Ksenia Krasko 30 marca 2019 07:02
Fot. stock.adobe.com

Przed nami kolejna zmiana czasu! W nocy przestawimy zegarki z 2 na 3, co oznacza, że będziemy spać o godzinę krócej. Jesteśmy przyzwyczajeni do manipulacji ze wskazówkami dwa razy w roku, jednak coraz częściej mówi się, że Polska zrezygnuje ze zmian czasu. Kiedy to nastąpi?

Kiedy ostatnia zmiana czasu w Polsce?

Prawdopodobnie to jedna z ostatnich zmian czasu w Polsce! Według przeprowadzonej ankiety, większość Europejczyków opowiada się za jednakową godziną dla wszystkich krajów, i zdecydowanie chce pozostać przy czasie letnim. Parlament Europejski również zdecydował, że zmiana czasu powinna być zniesiona. Według projektu, kraje, które wybiorą na stałe czas letni, po raz ostatni przesuną wskazówki zegarka w marcu 2021 roku, a państwa zdecydowane na czas zimowy – pół roku później, w październiku.

Kiedy przestaniemy zmieniać czas w Polsce i jaką strefę czasową wybierzemy? Na odpowiedź trzeba jeszcze poczekać. Następna zmiana czasu nastąpi w ostatni weekend października.  

Fot. instagram.com/la_casina_azul/

Fot. instagram.com/amaze_me_box/

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.