Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na TikToku zdjecia babci
Fot. INPLUS/East News, TikTok: karolina.matej
o tym się mówi

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej jak sławna babcia. Zdjęcia robią wrażenie!

Dziewczyna stylizuje się na aktorkę… Ten projekt to hit internetu!

Redakcja VIVA! 15 września 2021 20:31
Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na TikToku zdjecia babci
Fot. INPLUS/East News, TikTok: karolina.matej

Karolina Matej ma 21 lat i jest wnuczką jednej z najbardziej znanych polskich aktorek - Grażyny Szapołowskiej. Dziewczyna po słynnej babci odziedziczyła nie tylko urodę, ale też talent muzyczny - pojawiła się nawet gościnnie w albumie Szapołowskiej zatytułowanym „Kochaj mnie” - zaśpiewała tam piosenkę „Go Your Own Way”. Także z babcią wystąpiła w programie „Dzień dobry TVN” i… na czerwonych dywanach podczas imprez. Matej jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych - ma konto na Instagramie, które obserwuje już ponad pięć tysięcy followersów i silny profil na TikToku, gdzie followuje ją prawie 175 tysięcy osób! I to właśnie tu opublikowała wideo, na którym połączyła zdjęcia babci z młodości ze swoimi, na których wciela się w Grażynę Szapołowską!

Zobacz także: Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. „Piękne!”, komentują fani

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej stylizuję się na swoją babcię!

Karolina zestawiła cztery zdjęcia Szapołowskiej z młodości (są to kadry z kultowych filmów np. „Zapachu Ziemi” z 1978 roku czy „Krótkiego filmu o miłości” z 1988 roku), a swoje dzieło opatrzyła komentarzem:

Znalazłam zdjęcia babci z młodości i spróbowałam je odtworzyć.

Trzeba przyznać, że Matej udało się perfekcyjnie odtworzyć sceny z filmów Szapołowskiej. Panie są też do siebie bardzo podobne, więc efekt jest jeszcze bardziej wyrazisty.

 

@karolina.matej

😇 receptura challenge! ##fyp ##dc ##dlaciebie ##babcia ##tvn ##receptura ##serial ##nowosc

♬ Originalton - Jessi

 

Grażyna Szapołowska w kadrze z filmu „Zapach Ziemi”

Szapołowska w filmie Zapach Ziemi
Fot. INPLUS/East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.