Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na TikToku zdjecia babci
Fot. INPLUS/East News, TikTok: karolina.matej
o tym się mówi

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej jak sławna babcia. Zdjęcia robią wrażenie!

Dziewczyna stylizuje się na aktorkę… Ten projekt to hit internetu!

Redakcja VIVA! 15 września 2021 20:31
Wnuczka Grażyny Szapołowskiej na TikToku zdjecia babci
Fot. INPLUS/East News, TikTok: karolina.matej

Karolina Matej ma 21 lat i jest wnuczką jednej z najbardziej znanych polskich aktorek - Grażyny Szapołowskiej. Dziewczyna po słynnej babci odziedziczyła nie tylko urodę, ale też talent muzyczny - pojawiła się nawet gościnnie w albumie Szapołowskiej zatytułowanym „Kochaj mnie” - zaśpiewała tam piosenkę „Go Your Own Way”. Także z babcią wystąpiła w programie „Dzień dobry TVN” i… na czerwonych dywanach podczas imprez. Matej jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych - ma konto na Instagramie, które obserwuje już ponad pięć tysięcy followersów i silny profil na TikToku, gdzie followuje ją prawie 175 tysięcy osób! I to właśnie tu opublikowała wideo, na którym połączyła zdjęcia babci z młodości ze swoimi, na których wciela się w Grażynę Szapołowską!

Zobacz także: Grażyna Szapołowska na zdjęciu z córką i wnuczką. „Piękne!”, komentują fani

Karolina Matej, wnuczka Grażyny Szapołowskiej stylizuję się na swoją babcię!

Karolina zestawiła cztery zdjęcia Szapołowskiej z młodości (są to kadry z kultowych filmów np. „Zapachu Ziemi” z 1978 roku czy „Krótkiego filmu o miłości” z 1988 roku), a swoje dzieło opatrzyła komentarzem:

Znalazłam zdjęcia babci z młodości i spróbowałam je odtworzyć.

Trzeba przyznać, że Matej udało się perfekcyjnie odtworzyć sceny z filmów Szapołowskiej. Panie są też do siebie bardzo podobne, więc efekt jest jeszcze bardziej wyrazisty.

 

@karolina.matej

😇 receptura challenge! ##fyp ##dc ##dlaciebie ##babcia ##tvn ##receptura ##serial ##nowosc

♬ Originalton - Jessi

 

Grażyna Szapołowska w kadrze z filmu „Zapach Ziemi”

Szapołowska w filmie Zapach Ziemi
Fot. INPLUS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.