Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym się mówi!

Grażyna Szapołowska pozuje w stroju kąpielowym i eksponuje zgrabne nogi!

Co za figura!

Aleksandra Frankowska 7 lipca 2021 14:27
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Grażyna Szapołowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. W jej przypadku stwierdzenie, że kobieta im starsza, tym piękniejsza jest bardzo trafne. Z roku na rok Szapołowska wciąż wygląda doskonale, a ma już skończone 67 lat! Tym razem podczas urlopu nad polskim morzem w Juracie, aktorka pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z plaży, pozując w stroju kąpielowym. Fani byli zachwyceni!

Czytaj też: Grażyna Szapołowska we wzruszających słowach wspomina ostatnie spotkanie z Andrzejem Wajdą

Grażyna Szapołowska eksponuje nogi w stroju kąpielowym

Szapołowska spędza tegoroczny urlop w Juracie, gdzie wybrała się na zaproszenie Doroty Goldpoint, projektantki mody, którą uwielbia sama Agata Duda. Podczas wyjazdu nie zabrakło również czasu na relaks. Aktorka podzieliła się z fanami fotografią, na której leży na plaży w stroju kąpielowym. Uwagę zwracają jej zachwycające, długie i zgrabne nogi oraz szczupła sylwetka.

Strój kąpielowy w stylu Grażyny Szapołowskiej

Grażyna Szapołowska, która skończyła już 67 lat wygląda zjawiskowo. Z roku na rok w ogóle nie widać, aby przybywało jej lat. Sama również doskonale się czuje. Figury pozazdrościłaby jej niejedna młodsza koleżanka po fachu.

Czytaj również: Grażyna Szapołowska bez makijażu dumnie prezentuje zmarszczki! Prawdziwa klasa!

Fani są zachwyceni nowym zdjęciem Szapołowskiej, pod którym posypała się prawdziwa lawina komplementów i pozytywnych komentarzy! Jak Wam się podoba Grażyna Szapołowska w takim wydaniu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.