Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Ze świata urody!

Grażyna Szapołowska pokazała niespotykane zdjęcie z przeszłości!

Wiedzieliście, że kiedyś miała zupełnie inny kolor włosów?

Aleksandra Frankowska 22 października 2020 18:28
Grażyna Szapołowska, Viva! październik 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Grażyna Szapołowska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Od lat uznawana jest za symbol kobiecości, a role, które gra to zazwyczaj charakterne postaci. Szapołowska znana jest z niesamowitej klasy, wdzięku i gracji, a także burzy blond włosów, sięgających długością do ramion. Aktorka doskonale wie, czym zwrócić na siebie uwagę, dlatego na najnowszym zdjęciu na Instagramie pokazała siebie... z przeszłości! To niesamowite, że gwiazda miała kiedyś zupełnie inny kolor włosów!

Grażyna Szapołowska miała kiedyś rude włosy

Najnowsze zdjęcie Szapołowskiej na Instagramie przedstawia ją, jako młodą kobietę. Podpisała je jako Actress - możemy więc domyślać się, że pochodzi ono z planu filmowego lub teatralnego spektaklu.  Grażyna Szapołowska ma na zdjęciu krótkie, rude włosy, perfekcyjnie ułożone tak, aby nic nie odstawało. Trzeba przyznać, że aktorka od zawsze wygląda kobieco, nawet w zupełnie innym odcieniu, z którego niewiele osób ją już pamięta.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Actress

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

Fani obsypali Szapołowską lawiną komplementów

Pod najnowszym zdjęciem aktorki pojawiło się mnóstwo ciepłych słów. Jest ona przykładem kobiety, która im jest starsza, tym piękniejsza. Fani podziwiają ją za to, że jako jedna z nielicznych aktorek nie wstydzi się publikować swoich zdjęć ukazujących zmarszczki, a także tych bez makijażu. Szapołowska ma niesamowitą klasę i wdzięk, a zdjęcia z przeszłości, do których może wrócić to niesamowita pamiątka i hołd dla jej nieprzeciętnej urody.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Serce nie ma zmarszczek a twarz bez zmarszczek nie ma prawdy...#actresslife @dorotagoldpoint

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Światła miasta @vogue @time @monaco.today

Post udostępniony przez Grazyna Szapolowska (@grazyna_szapolowska)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.