Co wydarzy się w Twoim życiu?

Redakcja VIVA! 26 października 2019 18:10

Co może się wydarzyć w Twoim życiu w listopadzie? Gwiazdy już wiedzą! Jeśli poszukujesz sprawdzonego rozwiązania nurtującego Cię problemu, albo zastanawiasz się nad tym, czy nie potrzebujesz pewnych zmian – tu znajdziesz podpowiedź. Ten miesiąc wpłynie na to, co wydarzy się w Twoim życiu w następnym roku... Sprawdź swój znak zodiaku i przekonaj się, co wróżą karty Tarota. 

1/12
baran horoskop
Copyright @
1/12

BARAN (21.03–19.04)

Twoja karta: Rycerz Pucharów

Przed Tobą szczęśliwy miesiąc! Prawdopodobnie otrzymasz wiadomość, na którą długo czekałaś, lub ofertę tak atrakcyjną, że ​​nie będziesz się zastanawiać. Uważaj na ważne dokumenty – nie popełnij błędu przez swoje roztargnienie. W relacji osobistej korzystny okres.

2/12
byk horoskop
Copyright @
2/12

BYK (20.04–20.05)

Twoja karta: Siódemka Monet

Zbliżysz się do osiągnięcia upragnionego celu. Miesiąc sprzyja porządkom w Twoim życiu, pozbądź się zarówno starych rzeczy, jak i niepotrzebnych znajomości. W miłości zmiana jest mało prawdopodobna. Nie warto podejmować zdecydowanych kroków.

3/12
bliźnięta horoskop
Copyright @
3/12

BLIŹNIĘTA (21.05–21.06)

Twoja karta: Królowa Mieczy

Karty przewidują dość trudny czas. Nie uda Ci się ignorować rzeczy i osób, przez które tracisz nerwy. Cierpliwość nie będzie Twoją mocną stroną, dlatego możesz wybuchnąć w najmniej odpowiednim momencie. Konsekwencje mogą Cię nieprzyjemnie zaskoczyć...

4/12
rak horoskop
Copyright @
4/12

RAK (22.06–22.07)

Twoja karta: Rycerz Kijów

Miesiąc sprzyja nowym pomysłom i odważnym projektom. W karierze prawdopodobny jest zauważalny wzrost, premia lub nowa posada. Karty zalecają wyraźne ustalenie priorytetów. W Twoim życiu osobistym może się zdarzyć piękny, ale krótkotrwały romans.

5/12
lew horoskop
Copyright @
5/12

LEW (23.07–22.08)

Twoja karta: Piątka Kijów

Listopad przyniesie szczęście w każdej dziedzinie życia, w której istnieje element konkurencji, ale nie unikniesz plotek i intryg. Jeśli chodzi o miłość, karta sugeruje trudną relację, kiedy dwie osoby nie mogą się rozstać pomimo narastającego konfliktu.

6/12
panna horoskop
Copyright @
6/12

PANNA (23.08–22.09)

Twoja karta: Dziewiątka Pucharów

Istnieje duże prawdopodobieństwo osiągnięcia długo oczekiwanych celów. Los będzie Ci sprzyjał. Ponadto, nadchodzący miesiąc skłoni Cię do bezinteresownych działań na rzecz bliskich. W życiu osobistym zapanuje przyjemna harmonia.

7/12
waga horoskop
Copyright @
7/12

WAGA (23.09–22.10)

Twoja karta: Czwórka Kijów

Masz szansę na pomyślne zakończenie formalności i uzyskanie nowego statusu zawodowego. Gwiazdy namawiają na porządny wypoczynek, to najlepszy czas na pozbycie się negatywnych emocji. Osoby samotne mogą liczyć na początek wielkiej miłości.

8/12
skorpion horoskop
Copyright @
8/12

SKORPION (23.10–21.11)

Twoja karta: Dziesiątka Pucharów

Problemy, które obecnie Cię nurtują, zostaną rozwiązane w najlepszy dla Ciebie sposób, gwarantując wspaniałe samopoczucie. Być może otrzymasz awans, nagrodę lub docenią Cię w inny sposób. Ukochana osoba zacznie pytać o wspólną przyszłość.

9/12
strzelec horoskop
Copyright @
9/12

STRZELEC (22.11–21.12)

Twoja karta: Ósemka Mieczy

Przed Tobą wyjątkowo dynamiczny miesiąc. Prawdopodobieństwo nieoczekiwanych wiadomości lub wydarzeń jest wysokie. Gwiazdy radzą zwrócić większą uwagę na zdrowie. W relacji osobistej również nie będziesz się nudzić.

10/12
koziorożec horoskop
Copyright @
10/12

KOZIOROŻEC (22.12–19.01)

Twoja karta: Siódemka Kijów

Zmotywowane Koziorożce udowodnią, że lepiej nie wchodzić im w drogę. Osiągniesz swój cel, i wzmocnisz pozycję zawodową, pokonując wrogów. Jeśli chodzi o życie miłosne, miesiąc nie będzie udany. Codzienne kłopoty mogą Cię przytłoczyć.

11/12
wodnik horoskop
Copyright @
11/12

WODNIK (20.01–18.02)

Twoja karta: Czwórka Mieczy

Listopad to doskonały czas na relaks i refleksję. Ostatnio poświęciłaś dużo energii na coś ważnego, dlatego teraz potrzebujesz regeneracji. Gwiazdy nie przewidują sukcesu w kwestii negocjacji. W Twoim życiu miłosnym również nie wydarzy się nic znaczącego.

12/12
ryby horoskop
Copyright @
12/12

RYBY (19.02–20.03)

Twoja karta: Dziesiątka Monet

Przychylność losu przejawi się w postaci nieoczekiwanych wpływów finansowych, ale najszczęśliwsze przedstawicielki znaku otrzymają od życia znacznie bardziej wartościowe prezenty. W życiu osobistym karta może oznaczać małżeństwo z bardzo zamożną osobą.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?