Oto nasze propozycje!

Marta Baran 7 lutego 2020 13:30

Chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę i wybrać się na romantyczny wyjazd? W tym roku Walentynki  2020 wypadają w piątek, dlatego warto zorganizować wspólną podróż w weekend. Nie wiesz jednak, na jaki kierunek postawić? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oryginalne, a przy tym romantyczne miejsca, gdzie można się cieszyć wspólnie spędzonym czasem. Podziwiać zachody słońca, wybrać się na kolację, odpocząć i po prostu spędzić weekend z ukochaną osobą!  

1/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
1/6

Granda (Hiszpania) słynie z pięknej architektury oraz zakątków pełnych tajemnic. A po dniu pełnym wrażeń zrelaksujcie się na ulicy Elvira w jednej ze słynnych herbaciarni ciesząc się przepięknym zachodem słońca.

2/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
2/6

Praga (Czechy) to miasto pełne romantyzmu. To opcja dla tych, co kochają wspólne spacery w przepięknym anturażu.

3/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
3/6

Jeśli wspólnie macie chęć wybrać się w cieplejsze kraje, koniecznie wybierzcie Bali (Indonezja) - tam można się cieszyć tropikalnym klimatem, nurkować, opalać się oraz poznać tą niesamowitą wyspę.

4/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
4/6

Werona (Włochy) – czy może być gdzieś bardziej romantycznie, niż w słynnym miejscu, gdzie rozgrywa się fabuła Romeo i Julia? To chyba idealny kierunek na Walentynki!

5/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
5/6

Wspólna wyprawa na post Triana oraz długie spacery przy Torre del Oro dowodzą, że Sewilla (Hiszpania) to idealne miejsce na walentynkową randkę.

6/6
Zobacz zdjęcia
Copyright @STOCK ADOBE
6/6

Rovaniemi (Szwecja) – to tam można podziwiać zorzę polarną oraz obserwować gwiazdy. W tym okresie dodatkowo można skorzystać z jeszcze jednej atrakcji i odwiedzić Świętego Mikołaja w Laponii, która znajduje się w tym regionie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.