Romantyczne miasta na Walentynki 2024
Fot. Canva
O tym się mówi!

3 najbardziej romantyczne miasta na Walentynki 2024

Zabierz tutaj swoją drugą połówkę!

Aleksandra Frankowska 7 lutego 2024 15:27
Romantyczne miasta na Walentynki 2024
Fot. Canva

Walentynki 2024 zbliżają się wielkimi krokami. Jeśli Ty też chcesz zrobić swojej drugiej połówce niespodziankę i zabrać ją 14 lutego do najbardziej romantycznego miasta w Europie... wybierz jedną z naszych trzech propozycji. Gwarantujemy, nigdzie nie będzie romantyczniej! Gdzie zabrać ukochaną osobę na Walentynki 2024?

ZOBACZ TEŻ: Basia Kurdej-Szatan nie chciała prowadzić Pytania na śniadanie: „Bałam się, że zatrę jakąś granicę”

Paryż na Walentynki 2024

Paryż
Fot. Canva

Stolica Francji to od zawsze również miasto miłości. Romantyczny Paryż zwłaszcza 14 lutego będzie niezwykle klimatyczny. Chłodny klimat nad Sekwaną zdecydowanie sprzyja pocałunkom i przytulaniu, a klimatyczne kawiarnie zapraszają spragnionych doskonałe kawy czy grzanego wina. Zakochacie się nie tylko w tym mieście, ale i w sobie na nowo, wspólnie odkrywając niesamowite zakamarki Paryża. Koniecznie wybierzcie się do Montmartre, jednej z najpiękniejszych dzielnic Paryża, gdzie poznacie zupełnie inną stronę miasta. Nie chcemy nic sugerować, ale zaręczyny w Paryżu, to dopiero byłoby COŚ!

Wenecja na Walentynki 2024

Wenecja
Fot. Canva

A gdyby tak na kilka dni wybrać się do romantycznej Wenecji, położonej nad klimatycznymi kanałami? Spacerując wąskimi uliczkami, na każdym kroku będziecie odkrywać coś zupełnie nowego. Zachwycać się architekturą, jeść pizzę na kawałki i popijać Bellini. Wybierzcie się w rejs gondolą pod Mostem Westchnień - legenda mówi, że pocałunek złożony na ustach ukochanej osoby właśnie pod nim, gwarantuje miłość na całe życie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jej zdjęcie z młodości zrobiło w sieci prawdziwą furorę. Irena Santor wygląda na nim jak inna znana gwiazda? 

Rzym na Walentynki 2024

Rzym
Fot. Canva

W Rzymie można zakochać się o każdej porze roku. To miasto, które zaskakuje uliczkami, jedzeniem, klimatem i historią, którą poznajemy na każdym kroku. Wybierając się tutaj 14 lutego, możecie trafić na mniej turystów, a co za tym idzie, odkryć bardziej tajemniczą aurę miasta. Rzymskie walentynki brzmią bardzo romantycznie, spróbujcie tego we dwoje, a z pewnością nie będziecie żałować. Pocałunki pod Koloseum, długie rozmowy podczas spaceru przez Forum Romanum i nad samym Tybrem. Magia sama w sobie! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.