Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com
walentynki

Związek na odległość? Wypróbujcie te aplikacje!

Nie spędzicie czasu razem w Walentynki 2020? Mamy na to sposób

Redakcja VIVA! 9 lutego 2020 17:30
Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Walentynki to świetna okazja, aby zrobić wszystko, by pokazać ukochanej osobie, ile dla nas znaczy. Romantyczna kolacja przy świecach, wieczór w kinie, a może weekend w górach? To wszystko doskonałe sposoby na spędzenie razem czasu i okazanie sobie uczuć. Co jeśli jednak nie możecie być razem w te Walentynki?  Jeśli wasz związek to relacja na odległość i w Święto Zakochanych nie uda Wam się być razem? Choć nie możesz zorganizować czasu tylko we dwójkę, to nadal masz opcje, jeśli chcesz być kreatywny. Istnieją aplikacje, które umilą Wam rozłąkę. Oto aplikacje, które możesz pobrać, jeśli w tym roku obchodzisz Walentynki na odległość.

RAVE

Dzięki tej aplikacji możecie oglądać filmy synchronicznie - tak jakbyście siedzieli razem na kanapie!  Najlepsza część? Ilekroć jedno z Was wstrzymuje lub przewija film, to samo dzieje się u drugiej osoby!

WE-CONNECT

Brakuje Wam fizycznej bliskości? We-Connect to aplikacja, która korzysta z produktów We-Vibe (które musisz kupić osobno) i pozwala parom, żyjacym na odległość czerpać przyjemność fizyczną nawet z daleka. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoją zabawkę erotyczną We-Vibe, a Twój partner będzie mógł ją zdalnie kontrolować. Zapowiadają się sexy Walentynki…

HAPPY COUPLE

Aplikacja Happy Couple pozwala Tobie i Twojemu partnerowi brać udział w uroczych i kreatywnych quizach, dzięki którym dowiecie się więcej o sobie.

MARCO POLO

Czasami odległość to tylko jeden z problemów relacji. Różne strefy czasowe potrafią skutecznie ograniczyć Wam kontakt? Marco Polo to aplikacja, stworzona specjalnie dla osób o skomplikowanych terminarzach, aby mogły pozostać w kontakcie. Ty i twój partner możecie wysyłać sobie urocze filmy, aby utrzymać iskrę w związku.

IPASSION

Gra wstępna na odległość? Czemu nie! Możecie pobrać aplikację iPassion, aby uzyskać dostęp do różnych zabawnych i seksownych quizów, które pomogą Wam lepiej się poznać… Te rozmowy sprawią, że następnym razem kiedy się zobaczycie na żywo w Waszym związku będzie jeszcze bardziej ekscytująco…

LASTING

W te Walentynki Ty i Twój partner możecie zobowiązać się do pracy nad związkiem. Aplikacja Lasting pomoże złagodzić napięcia. Aplikacja popycha cię we właściwym kierunku, zadając pytania na temat tego, co jest ważne w Twoim związku i wyświetla monity, aby przekazać te kluczowe elementy partnerowi.

SKYPE

Tak, tak, Skype to aplikacja bez której trudno sobie wyobrazić Walentynki na odległość! Spójrzcie sobie głęboko w oczy (rozdzielczość HD preferowana) i powiedzcie, jak bardzo za sobą tęsknicie!

Walentynki 2020
Fot. Adobe.Stock.com

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.