Walentynki 2024
Fot. Canva
Walentynki 2024

Walentynki 2024 w wersji last minute. 3 pomysły na romantyczny wieczór we dwoje

Zorganizuj niesamowitą randkę!

Aleksandra Frankowska 14 lutego 2024 14:27
Walentynki 2024
Fot. Canva

Walentynki 2024 już dziś. Jeśli upss... zapomniałeś lub liczyłeś, że na ostatnią chwilę uda się coś zorganizować, mamy dla Ciebie dobre wiadomości. Nie wszystko jeszcze stracone, a Twoja druga połówka może być bardzo zadowolona z tego wieczoru. Wystarczy odrobina kreatywności, a Wasze Walentynki 2024 będą naprawdę wyjątkowe! Oto 3 pomysły na Walentynki 2023 last minute!

ZOBACZ TEŻ: Dorota Szelągowska już go nie ukrywa. Projektantka wnętrz opublikowała wymowne zdjęcie z partnerem

Wieczór filmowy w domu

Zorganizuj romantyczny wieczór filmowy w domu. Kup ulubione wino i popcorn, zapal świece i wspólnie wybierzcie z drugą połówką film, który już dawno chcieliście obejrzeć lub klasyczną komedię romantyczną, która wprawi Was w prawdziwie walentynkowy nastrój. Wyciszcie telefony, niech nikt nie przeszkadza Wam tego wieczoru. Cudownie będzie spędzić chwile tylko we dwoje na przysłowiowym "nicnierobieniu". Nie zapomnij również o małym upominku - bukiet kwiatów to tego dnia strzał w dziesiątkę!

Filmy na Walentynki 2024
Fot. Canva

Wspólne gotowanie

Od dawna chcieliście przygotować jakieś danie, ale nie mieliście na to czasu? Czas na kuchenne eksperymenty we dwoje. Załóżcie fartuchy szefów kuchni i do dzieła. Wspólne gotowanie to nie tylko możliwość spędzenia czasu razem w zupełnie inny sposób niż na co dzień. To także opcja zabawy, śmiechu i poznania drugiej połówki od zupełnie innej strony. Na koniec zjedzcie wspólnie przygotowaną kolację przy świecach, popijając ulubionym winem. Uwierzcie, tak prosta rzecz ucieszy Was bardziej, niż kolacja w ekskluzywnej restauracji. 

CZYTAJ TEŻ: Jacek Borkowski po osobistej tragedii znalazł się na dnie. Dzięki czwartej żonie w jego życiu znów zagościło szczęście

Randka Walentynki 2024
Fot. Canva

Randka na lodowisku

Pogoda sprzyja zimowym sportom, dlatego w Walentynki 2024 wybierzcie się... na lodowisko! Wiele miejsc w ten wieczór organizuje specjalne dyskoteki z romantyczną muzyką. Jeśli nie jeździcie na łyżwach, będzie to świetna okazja do nauki i śmiechu. Dla wytrawnych łyżwiarzy to możliwośc spędzani czasu w wyjątkowy sposób, jeżdżenia za rękę i wypicia grzańca lub gorącej czekolady po lodowiskowych eskapadach. 

Łyżwy osoby, która stoi na lodowisku.
Fot. ©sibstock/Fotolia.com

TAGI #Walentynki

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.