Jak spędzić solo najlepsze Walentynki?
Fot. nicoletaionescu/Adobe Stock
walentynki 2024

Jak spędzić solo najlepsze Walentynki?

Mamy dla Was kilka propozycji!

Wiktoria Oskroba 8 lutego 2024 12:30
Jak spędzić solo najlepsze Walentynki?
Fot. nicoletaionescu/Adobe Stock

Mogłoby się wydawać, że Dzień Zakochanych to nieprzyjemny czas dla singli. Jednak Walentynki to przede wszystkim święto miłości. Nawet jeśli nie macie z kim dzielić tego dnia, wcale nie znaczy, że traci ono ważność! 14 lutego skupcie się na sobie i sprawcie sobie maksimum przyjemności. Nie macie pomysłu jak miło spędzić Walentynki solo? Zobaczcie nasze propozycje!

ZOBACZ TAKŻE: 3 najbardziej romantyczne miasta na Walentynki 2024

Walentynki solo 2024: Idź na shopping

Być może w ostatnim czasie brakowało czasu, by oddać się szałowi zakupów. Teraz jest na to idealny moment! Wybierzcie się na shopping do ulubionej galerii handlowej lub butiku, który już dawno planowałyście odwiedzić. W dodatku teraz, na przełomie sezonów macie szansę okres złowić coś ciekawego na wyprzedaży! To idealny sposób na spędzenie tego czasu w świetnym nastroju!

Walentynki solo 2024: Wieczór filmowy

Tego dnia masz okazję nadrobić oglądanie filmów oczekujących na Waszej liście. Kochasz stare klasyczne kino? A może horrory? Być może na co dzień brakuje Ci na nie czasu. Sięgnij po repertuar, który sprawi Ci największą przyjemność, otul się w miękki koc i przygotuj coś pysznego do jedzenia!

Walentynki solo 2024: Zjedź coś pysznego

Czemu Święto Miłości nie może być jednocześnie dniem rozpusty! Pozwól sobie na zjedzenie czegoś, co wprawi Cię w najlepszy nastrój. Zamów ulubione danie ze sprawdzonej restauracji. Włoska pizza, a może specjał kuchni francuskiej? A może spróbujesz czegoś nowego?

CZYTAJ TEŻ: Nadchodzi premiera filmu o życiu i karierze Amy Winehouse!

Walentynki solo 2024: Postaw na wellness

Jeśli spędzasz 14 lutego solo, zadbaj tego dnia przede wszystkim o siebie. Zrób dla siebie wszystko co najprzyjemniejsze! Niech ten wieczór w pełni należy do Ciebie. Kąpiel z bąbelkami? Sesja masażu? Relaksująca maseczka na twarz, a do tego szampan z bąbelkami?

Niezależnie, jak spędzacie w tym roku Walentynki, zróbcie to przede wszystkim w swoim stylu!   

Jak spędzić solo najlepsze Walentynki?
Fot. nicoletaionescu/Adobe Stock

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.