ccc-aplikacja-8
Fot. mat. prasowe
shopping

Tego jeszcze nie było! CCC wyznacza nowy standard zakupów!

Na czym poelga nowy model zakupów w znanej sieci? To prawdziwa innowacja!

Redakcja VIVA! 19 października 2020 09:36
ccc-aplikacja-8
Fot. mat. prasowe

CCC ustanawia nowy, pionierski model zakupów - wygodny, bezpieczny i bardzo nowoczesny. Jedną z innowacyjnych nowości jest dostępna w aplikacji CCC usługa Visual Search. Pozwala ona na błyskawiczne wyszukanie interesującego nas produktu na podstawie… zdjęcia podobnego buta. Tym samym natychmiast odnajdziemy naszego faworyta, a także cały szereg podobnych do niego modeli.

Nowy model zakupów w CCC

Visual Search to swoisty wirtualny doradca, który odpowie na najważniejsze pytania klienta, a także przedstawi zbiór spersonalizowanych rekomendacji produktowych. Wystarczy określić podstawowe cechy poszukiwanego modelu buta.

Kolejną z nowości jest Voice Bot na Infolinii CCC, z którym klienci średnio łączą się jednego dnia aż 100 razy. Wydłuża on pracę telefonicznego asystenta do 24 godzin na dobę, odpowiadając na podstawowe pytania klientów, na przykład o status zamówienia.

Warto wspomnieć też o wprowadzanym właśnie narzędziu o roboczej nazwie „modowy Tinder”. Podobnie jak w najpopularniejszej aplikacji randkowej na świecie, tutaj także przeglądamy profile, z tą różnicą, że są to karty produktów. Oceniamy w systemie „hot” lub „not”, a narzędzie uczy się naszych preferencji, aby w przyszłości precyzyjnie przygotować rekomendacje i spersonalizowane listy zakupów. Nie oznacza to jednak, że cały proces zakupowy musi odbyć się online. W przypadku, gdy w sklepie stacjonarnym nie ma pożądanego przez klienta rozmiaru danego buta, może on - przy pomocy aplikacji CCC - zeskanować etykietę produktu i samodzielnie sprawdzić jego dostępność w innych, okolicznych sklepach stacjonarnych. W tym momencie może także dokonać zakupu w ramach aplikacji mobilnej, z szybką i darmową dostawą do paczkomatów InPost, możliwą nawet w niedziele. Zakupy w CCC jeszcze nigdy nie były tak komfortowe!

ccc-aplikacja-2
Fot. mat. prasowe

TAGI #CCC #shopping

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.