marks-and-spencer-ponownie-otwarty-w-polsce-jedzenie-4
Fot. Adobe.Stock.com
o tym się mówi!

Zaskakująca wiadomość w dobie koronawirusa! Marks&Spencer wraca do Polski!

Ulubione produkty tysięcy Polaków znowu będą dostępne! O co chodzi?

Redakcja VIVA! 10 czerwca 2020 16:30
marks-and-spencer-ponownie-otwarty-w-polsce-jedzenie-4
Fot. Adobe.Stock.com

Fani brytyjskiej sieci Marks&Spencer będą zachwyceni! Marka wraca do Polski po trzech latach nieobecności. Co ciekawe Marks&Spencer pojawi się z najpopularniejszymi artykułami czyli… produktami spożywczymi! To prawdziwe święto dla miłośników brytyjskiej kuchni - jedzeniowe produkty Marks & Spencer przez lata zyskały rzeszę wiernych fanów. Od połowy czerwca będzie je można kupić w polskim sklepie internetowym z żywnością Frisco.pl.

Produkty spożywcze Marks&Spencer w ofercie Frisco.pl

Frisco.pl poinformowało, że w efekcie przeprowadzonego badania konsumenckiego powstała wyselekcjonowana grupa prawie 100 artykułów, które zostaną włączone do oferty e-sklepu w środę 17 czerwca. Znajdą się wśród nich jedne z bardziej lubianych przez dawnych klientów M&S artykuły: ciastka maślane, orzeszki, herbaty, chipsy, czekolady, trufle, sosy i marmolady.

„To dla nas niezwykle ważne, aby oferta Frisco.pl dawała możliwość dużego wyboru marek w najpopularniejszych kategoriach produktów, ale również dostęp do unikalnego asortymentu, niespotykanego w ofercie standardowych sklepów. W pierwszym etapie zaproponowaliśmy więc naszym klientom możliwość zamawiania świeżych produktów od lokalnych dostawców”, zdradza Jacek Palec, prezes Frisco.pl, którego wypowiedź możemy znaleźć w komunikacie firmy.

Marks & Spencer w Polsce i na świecie

Marks & Spencer powstało w 1884 roku w Yorkshire jako rodzinna firma. Sieć weszła do Polski pod koniec lat 90. XX wieku - sklepy pojawiły się w Warszawie (kto pamięta budynek M&S z zielonym dachem przy Dworcu Centralnym?) i innych dużych miastach. Na półkach królowały odzież i akcesoria, ale w sklepach były też wydzielone miejsca z ofertą spożywczą. W 2016 roku ogłoszono, że sieć zniknie z Polski. Tak się też stało - w 2017 roku zamknięto wszystkie 11 sklepów. Marks & Spencer zlikwidował też salony stacjonarne w kilku innych krajach.

marks-and-spencer-ponownie-otwarty-w-polsce-jedzenie-1
Fot. Adobe.Stock.com

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.