primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny-galeria-sklep-ubrania-dodatki-zakupy-ceny-galeria-handlowa-damska
Fot. mat. prasowe
o tym się mówi

Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce już 20 sierpnia!

Gdzie znajduje się salon tej znanej marki sieciowej?

Redakcja VIVA! 18 sierpnia 2020 18:30
primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny-galeria-sklep-ubrania-dodatki-zakupy-ceny-galeria-handlowa-damska
Fot. mat. prasowe

Po miesiącach oczekiwania, pierwszy Primark w Polsce wreszcie rusza! Pandemia koronawirusa trochę pokrzyżowała plany sieci, ale już w czwartek 20 sierpnia o godzinie 10:00 salon Primark zostanie otwarty w Warszawie w Galerii Młociny.

Primark otwarty w Warszawie!

Warszawski sklep zajmuje 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach. Sklep będzie oferował kolekcje mody damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu. Klienci będą mogli kupić w nim także produkty Primark wykonane z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu. Projekt oraz układ salonu powstały w oparciu o najnowszy, nowoczesny koncept sklepów Primark. W sklepie dla klientów przygotowano 30 kas oraz m.in. dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Co ciekawe, warszawski Primark stworzył aż 250 miejsc pracy - ilustruje to dobrze ogrom przedsięwzięcia. Z myślą o bezpieczeństwie pracowników i klientów, w sklepie zapewniono liczne środki ochronne. Więcej informacji na ten temat znajduje się poniżej.

„Bardzo cieszymy się z otwarcia naszego pierwszego sklepu w Warszawie. Primark jest już dobrze znaną marką w Polsce, dlatego tym bardziej cieszy nas możliwość zaoferowania klientom z Warszawy i regionu “niesamowitej mody w niesamowitych cenach” oraz to, że staniemy się częścią lokalnej społeczności warszawskiej. Polska jest ważnym rynkiem dla sieci Primark i stanowi kolejny kamień milowy w naszej ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej”, mówi Maciej Podwojski, sales and operations manager w Primark Polska.

Fenomen marki Primark na świecie

Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która została założona w Dublinie w 1969 roku, a obecnie posiada ponad 380 sklepów w 12 krajach: Irlandii, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Holandii, Belgii, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Włoszech i Słowenii. Primark zatrudnia ponad 70 000 osób.

Primark działa nieco inaczej niż wiele popularnych brandów sieciowych - nie prowadzi dużych kampanii telewizyjnych czy outdoorowych, a produkty sprzedawana są tylko w sklepach stacjonarnych. Primark nie posiada sklepu internetowego!

primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny
Fot. mat. prasowe

primark-polska-otwarcie-2020-warszawa-sierpien-mlociny-galeria-sklep-ubrania
Fot. mat. prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.