Weronika Bruździak-Gębura 19 grudnia 2016 12:45
1/5
Ewan Mcgregor
Copyright @Getty Images
1/5

Ewan McGregor odwiedził Warszawę! Nie wiadomo, z jakiego powodu aktor przyjechał do stolicy Polski. Na pewno był zachwycony warszawską Starówką i ciekawym znaleziskiem na jednym z parkingów...

 

Zobacz naszą galerię!

 

Polecamy też: To jest news dnia! Powstanie „Trainspotting 2”. Kultowa czarna komedia po 20 latach powraca z tą samą obsadą​

2/5
Ewan McGregor w Warszawie
Copyright @
2/5

Ewan McGregor wrzucił na swój profil na Instagramie serię zdjeć z niedzielnej wycieczki po Warszawie. Początkowo aktor zrobił fanom zagadkę. Wrzucił zdjęcie choinki z podpisem „Where am I?” („Gdzie jestem?”). Obserwujący z Polski nie mieli wątpliwości, że chodzi o Zamek Królewski w Warszawie.

3/5
Ewan McGregor w Warszawie
Copyright @
3/5

45-letni Ewan McGregor, który grał Obi-Wan Kenobiego w filmach z serii „Gwiezdne Wojny” nie mógł przejść obojętnie obok straganów, na których wisiały gadżety nawiązujące do filmowej serii. Gdy tylko zobaczył ekotorby z podpisem „Warsaw Jedi”, od razu zrobił sobie zdjęcie, które również trafiło na Instagram.

 

Polecamy też: Bond, córka Carrie Fisher, gwiazdy "Gry o tron". Kogo przeoczyliście w obsadzie "Gwiezdnych wojen"?​

4/5
Ewan McGregor w Warszawie
Copyright @
4/5

To nie wszystkie atrakcje związane z „Gwiezdnymi Wojnami”. Jakby specjalnie na aktora na innym stoisku czekały... miecze świetlne. „Broń dla gentlemanów” - napisał Ewan McGregor.

 

Polecamy też: Twój mężczyzna może trochę odlecieć. Nadlatuje „Łotr 1”. Wraz z nim „Gwiezdne Wojny” wracają do kin

5/5
Ewan McGregor w Warszawie
Copyright @
5/5

Na kolejnym zdjęciu Ewan McGregor zaprezentował ciekawe znalezisko. Szkocki aktor od dziecka jest fanem garbusów. Dlatego, gdy w okolicach kościoła na Krakowskim Przedmieściu zobaczył stary egzemplarz kultowego auta, od razu zrobił zdjęcie i wrzucił na Instagram z podpisem „Fuc•••g cool!” („Zarąbisty!”).

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.