Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS
domy gwiazd

Oto sposób gwiazd na metamorfozę wnętrz! Małgorzata Kożuchowska jest mistrzynią…

Kasia Zielińska również stosuje ten trik w swoim domu!

Redakcja VIVA! 28 lutego 2021 16:30
Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS

Jak szybko odmienić wnętrze domu lub mieszkania? Polskie gwiazdy dobrze wiedzą, jaki element wykończenia wnętrz potrafi nadać im charakter i najlepiej oddać osobowość właściciela. Wystarczy wybrać ciekawą tapetę, która ozdobi jedną lub więcej ścian w pomieszczeniu. To hit na wiosnę 2021! Jaką tapetę wybrać? Czy zdecydować się na wzór utrzymany w najnowszych trendach w designie czy może lepiej postawić na ponadczasowy print?

Tapety we wnętrzach Małgorzaty Kożuchowskiej i Kasi Zielińskiej

Gwiazdy pokochały tapety w kwiatowe wzory. Małgorzata Kożuchowska w swoim domu ścianę przy schodach ozdobiła granatową tapetą w wyrafinowany różowy wzór. Kwiatowe motywy łączą się z elementami fauny w postaci… uroczych małpek i królików!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Może zdarzyć się tak, że gdy zajrzymy do szafy i zrobimy w niej gruntowne porządki okaże się, że znajdziemy tam rzeczy, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia 🙈 Wielu z nas często gromadzi rzeczy, bo myślimy, że "jeszcze kiedyś się przydadzą"... 🤔 a potem okazuje się, że te "niezbędniki" nienoszone leżą w szafie od dwóch lat 😂 Ja też znalazłam kilka takich ubrań i uznałam, że warto dać im drugie (albo czasem i pierwsze) życie i wystawiłam je na sprzedaż w @less_app 😉 Najważniejsze jest jednak to, że cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony dla Frania Marcinkowskiego, który bardzo potrzebuje pomocy w walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Pamiętajmy, by w tym trudnym dla nas wszystkich czasie nie zapominać o dzieciach, które borykają się z innymi schorzeniami i nieustannie zbierają środki na leczenie.🙏🙏❤❤ #zostańwdomu #stayhome #less #less_app #positivevibesonly #wiosenneporządki #home #clothes #lessismore #beresponsible

Post udostępniony przez Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_)


Katarzyna Zielińska także wybrała do swoich wnętrz tapetę. W kuchni aktorki ściany ozdobione są tapetą w ciemnozielonym kolorze w motyw rodem z dżungli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzieci, dzisiaj lody na śniadanie!🍡🍦🍧 #matkapolka #matkawariatka #czasemtrzebazaszaleć #dobregodnia

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Odmień sypialnię dzięki tapecie

Małgosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan urządzili przytulny dom, w którym dominują jasne kolory. Podczas jednego z wyjazdów wybrali miejsce, które spójne jest z ich stylem urządzania wnętrz. W tej pięknej sypialni ścianę u wezgłowia łóżka zdobi tapeta w delikatny wzór.

Świetnym pomysłem są też naklejki ścienne. Agnieszka Kaczorowska ozdobiła nimi ścianę w pokoiku swojej córeczki Emilki! Prawda, że prezentują się uroczo?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.