Fot. Avon
domy gwiazd

Co zachwyca w kuchni Kasi Zielińskiej? Jest luksusowo…

Te sprzęty kuchenne nie należą do najtańszych!

Redakcja VIVA! 27 lutego 2020 17:15
Fot. Avon

Niedawno pisaliśmy o łazience Kasi Zielińskiej, w której króluje tak modny teraz styl botaniczny. A jak wygląda kuchnia aktorki? Jak się okazuje gwiazda w mieszkaniu utrzymuje spójny styl urządzenia wnętrz - w kuchni również królują roślinne motywy. Wzorzysta ciemnozielona tapeta pięknie kontrastuje z białymi szafkami kuchennymi i jasną podłogą.

Luksusowe sprzęty kuchenne Kasi Zielińskiej

W kuchni aktorki uwagę zwracają sprzęty kuchenne - piękny pastelowo zielony czajnik i toster to produkty marki Smeg. To akcesoria cenione przez miłośników designu. Firma została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego na świecie. Projektanci marki przywiązują wagę do szczegółów, a niestandardowe rozwiązania wzornicze sprawiają, że produkty są jak dzieła sztuki!

Kuchnia Kasi Zielińskiej
Fot. Instagram: @katarzynazielinska

Produkty Smeg nie należą do tanich, ale zachwycają pięknym designem. Toster na dwie kromki kosztuje 720 zł, czajnik elektryczny z regulacją temperatury kosztuje 854 zł, a toster na cztery kromki 823 zł.

Smeg w kuchni Kasi Zielińskiej
Fot. mat. prasowe

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.