Fot. Avon
domy gwiazd

Co zachwyca w kuchni Kasi Zielińskiej? Jest luksusowo…

Te sprzęty kuchenne nie należą do najtańszych!

Redakcja VIVA! 27 lutego 2020 17:15
Fot. Avon

Niedawno pisaliśmy o łazience Kasi Zielińskiej, w której króluje tak modny teraz styl botaniczny. A jak wygląda kuchnia aktorki? Jak się okazuje gwiazda w mieszkaniu utrzymuje spójny styl urządzenia wnętrz - w kuchni również królują roślinne motywy. Wzorzysta ciemnozielona tapeta pięknie kontrastuje z białymi szafkami kuchennymi i jasną podłogą.

Luksusowe sprzęty kuchenne Kasi Zielińskiej

W kuchni aktorki uwagę zwracają sprzęty kuchenne - piękny pastelowo zielony czajnik i toster to produkty marki Smeg. To akcesoria cenione przez miłośników designu. Firma została założona w 1948 roku przez Vittorio Bertazzoni w północnych Włoszech, a dziś jest jednym z wiodących producentów sprzętu gospodarstwa domowego na świecie. Projektanci marki przywiązują wagę do szczegółów, a niestandardowe rozwiązania wzornicze sprawiają, że produkty są jak dzieła sztuki!

Kuchnia Kasi Zielińskiej
Fot. Instagram: @katarzynazielinska

Produkty Smeg nie należą do tanich, ale zachwycają pięknym designem. Toster na dwie kromki kosztuje 720 zł, czajnik elektryczny z regulacją temperatury kosztuje 854 zł, a toster na cztery kromki 823 zł.

Smeg w kuchni Kasi Zielińskiej
Fot. mat. prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.