ksiegarnie internetowe
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Szukasz wyjątkowych książek? Sprawdź najlepsze zagraniczne księgarnie internetowe!

Kupisz tam książki zaskakująco tanio

Gabriela Łaskowska 13 grudnia 2018 11:02
ksiegarnie internetowe
Fot. STOCK ADOBE

Zakupy internetowe cieszą się coraz większą popularnością. Konsumenci darzą taką formę zakupów coraz większym zaufaniem. Nikt z nas nie lubi stać w kolejkach. A już szczególnie wtedy, gdy do kupienia mamy jedną rzecz.. Najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji jest przekonanie się do robienia zakupów w internecie.

Jest to szczególnie przydatne, gdy interesuje nas zakup produktu zagranicznego. Często ciężko dostać je w sklepach stacjonarnych. Z okazji dzisiejszego Dnia Księgarza podpowiadamy gdzie najlepiej zaopatrzyć się w zagraniczne książki!

Bookdepository.com

Jedna z największych internetowych księgarni na świecie. W swojej ofercie posiada ponad 19 milionów książek w bardzo korzystnych cenach! Znajdziecie tam książki głównie po angielsku, ale nie tylko. Właściciele skupiają się na tym, by trafić do jak najszerszego grona odbiorców, dlatego dbają o to, by na ich półkach pojawiały się dzieła w różnych językach.

Abebooks.com

To niezwykła księgarnia, w której znajdziecie wyjątkowe pozycje, głównie książki używane, pierwsze wydania czy egzemplarze z autografem. Miejsce jest pełne skarbów, starych magazynów, komiksów, fotografii i map. Księgarnia zrzesza tysiące sprzedawców z ponad 50 krajów, a do grona klientów należą osoby z całego świata.

Wordery.com

To szybko rozwijająca się księgarnia, która w ofercie posiada ponad 10 milionów książek! Ogromnym plusem jest darmowa dostawa do ponad 100 krajów. Znajdziecie tam zarówno książki przygodowe, romanse, science fiction, jak i pozycje dla dzieci i edukacyjne.

Shopbookshop.com

To wyjątkowa księgarnia, która stara się zarazić swoich klientów miłością do zapachu i dotyku książek. Sklep oferuje wyjątkowe pozycje, w dużej części z poprzedniego wieku. Rozpiętość cen jest ogromna. Znajdziecie tam zarówno książki w bardzo korzystnych cenach, jak i te wyjątkowo drogie.  

Kennys.ie

Kennys Bookshop istnieje już od 1940 roku. Jeśli szukacie starych, używanych i trudnych do zdobycia książek, to powinniście tam zajrzeć. Księgarnia posiada aż milion pozycji w swojej ofercie. Zamówicie tam książki czasem nawet za mniej, niż 5 euro, a do tego z darmową dostawą - niezależnie od tego z którego zakątka świata robicie zamówienie.

Guardianbookshop.com

To więcej niż księgarnia. The Guardian Bookshop oprócz sprzedaży książek, zajmuje się również ich recenzowaniem, wydawaniem, jest partnerem wielu festiwali literackich. Na stronie znajdziecie ponad 200 000 tytułów, z dziedziny ekonomii, historii, polityki, sztuki, jak również poezję, fikcję, komiksy i książki dla dzieci.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?