Obowiązkowe pozycje o rozwoju osobistym

Aleksandra Charzewska 22 września 2018 17:29

Jesienna aura zdecydowanie sprzyja dwóm czynnościom - czytaniu książek i życiowym przemyśleniom. Jak je połączyć? Zaopatrzyć się w książki o rozwoju osobistym! Ich czytanie doskonale wypełni długie wieczory i przyniesie wiele korzyści. Gotowi na zmiany? Sprawdźcie w naszej galerii na jakie pozycje się zdecydować!

Dlaczego warto czytać książki o rozwoju osobistym?

Niektórzy nie wierzą w ich zbawienne działanie na zmianę postaw i życia. Inni opierają na nich swoją filozofię życia i postępują zgodnie z tym, co radzą im autorzy. Dlaczego warto czytać książki o rozwoju osobistym? Powodów jest kilka!

  1. Książki o rozwoju osobistym sprawiają, że robimy to, na co wcześniej byśmy się nie odważyli. Zaczynami przyglądać się swojemu życiu, analizować i planować. 
  2. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Książki o rozwoju osobistym otwierają nam oczy - nawet jeśli nie wiesz, że coś robisz źle, to dzięki nim to odkryjesz. Na rynku jest obecnie ogromny wybór książek o rozwoju osobistym. Chcesz się rozwinąć biznesowo albo intelektualnie? Nie ma problemu!
  3. Podnoszą na duchu. W książkach tego typu często opisywane są prawdziwe historie innych ludzi. Innym się udało żyć lepiej? Ty też możesz!

5 najlepszych książek o rozwoju osobistym

1/5
książki o rozwoju osobistym
Copyright @
1/5

"Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj, działaj, nie marudź!"

Książka autorstwa Karoliny Cwaliny powstała po to, aby inspirować, wspierać i motywować. Zamiast rad, które słyszeliśmy już wiele razy, Karolina Cwalina proponuje rozwiązania, które sama wymyśliła i przetestowała w momencie osobistego kryzysu.

2/5
książki o rozwoju osobistym
Copyright @Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
2/5

"Prosto i uważnie na co dzień. Wybierz najlepsze z reszty zrezygnuj"

Ta pozycja pokaże Ci jak żyć w zgodzie z samym sobą. Agnieszka Krzyżanowska pokazuje, jak zrezygnować z toksycznych relacji i pozbyć się złych pochłaniaczy naszej uwagi i energii. Podpowiada, jak skupić się na tym, co nas satysfakcjonuje i uszczęśliwia.

3/5
książki o rozwoju osobistym
Copyright @Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
3/5

"Żyj Wabi-Sabi"

Japończycy uważają, że to co piękne jest nietrwałe, ulotne i... nieperfekcyjne! Tę filozofię mieszkańcom zachodu w swojej książce przybliża Julie Pointer Adams. Autorka udowadnia, że sekret szczęścia nie idzie w parze z perfekcjonizmem.

4/5
książki o rozwoju osobistym
Copyright @Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
4/5

"Ogarnij się!"

Autorką książki ,,Ogarnij się!" jest Sara Knight, która uczy jak skutecznie uporządkować umysłowy bałagan. Jak zacząć robić to, co naprawdę chcesz i nie zaniedbywać przy tym swoich obowiązków? W tej pozycji znajdziesz odpowiedź!

5/5
książki o rozwoju osobistym
Copyright @Wydawnictwo: Onepress
5/5

"Realizacja genialnych pomysłów. Jak sprawić, by nie skończyło się na gadaniu"

Tę książkę napisał Scott Belsky który wie, że od słów do czynów wiedzie daleka droga. Cierpisz na nadmiar kreatywności? Belsky podpowie, jak poradzić sobie ze wszystkimi rodzącymi się w Twojej głowie pomysłami.

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.