Dziś Światowy Dzień Oszczędzania i... Dzień Rozrzutności

Gabriela Łaskowska 31 października 2020 17:27

Obchodzimy dziś Dzień Rozrzutności i… Światowy Dzień Oszczędzania! Jak wydawać pieniądze, żeby jednocześnie oszczędzić? Jak uporządkować swoje codzienne wydatki? Jak zmniejszyć wysokość rachunków za mieszkanie, nie rezygnując tym samym z komfortu życia? Te pytania zadaje sobie pewnie każdy. Zrozumienie na co dokładnie rozkładają się nasze wydatki, pozwoli nam świadomie nimi zarządzać. Dlatego polecamy bliżej zapoznać się z tym tematem.

Przedstawiamy najciekawsze książki, które pozwolą Wam zdobyć podstawową wiedzę z zakresu zarządzania finansami.  

1/5
dzień oszczędzania
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
1/5

Finansowy Ninja, Michał Szafrański

To podręcznik, który pomoże uporządkować nasze wydatki. Autor w przystępny sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia, związane z finansami. Jest to podstawowa pozycja, jeśli chodzi o książki o finansach. Jej autor prowadzi również bloga o tej samej nazwie i tematyce.

2/5
dzień oszczędzania
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
2/5

Jakie decyzje finansowe podejmują bogaci i dlaczego biedni robią błędy postępując inaczej, Andrzej Fesnak

Ciekawa pozycja, pokazująca ile pieniędzy tracimy przez przepłacenie podatków czy kary finansowe. Liczby są naprawdę ogromne! Jeśli więc nie chcesz tracić swoich pieniędzy bez powodu, koniecznie przeczytaj tę książkę!

3/5
dzień oszczędzania
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
3/5

Mądry dom, bogaty dom – Inteligencja finansowa w Twoim domu, Witold Wrotek

Praktyczny poradnik o tym, jak oszczędzać, nie rezygnując przy tym z wygody życia. Dowiesz się z niej jak dzięki drobnym zmianom możesz wpłynąć na wysokość opłat. Poznasz też najczęstsze błędy, jakie popełniamy, przez które wydajemy więcej pieniędzy,

4/5
dzień oszczędzania
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
4/5

Bogaty ojciec, biedny ojciec, Robert Kiyosaki

Ta pozycja znajduje się w praktycznie każdym rankingu książek o tematyce finansowej. Dowodzi to, że warta jest tego, aby się nią zainteresować. W skrócie mówi o tym, że nie trzeba mieć dużo pieniędzy, aby być „bogatym”.

5/5
dzień oszczędzania
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
5/5

4 godzinny tydzień pracy, Timothy Ferriss

Ta książka może całkowicie odmienić Twoje postrzeganie pracy, zarobków i wydawania pieniędzy. Jak zarobić więcej pieniędzy, przy mniejszym nakładzie pracy? Tego właśnie dowiecie się, czytając tę pozycję. Zaciekawieni…?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.