Zmierzch, filmy o wampirach
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Pamiętacie Zmierzch? Powstają dwie kolejne części popularnej sagi!

Kiedy premiera w Polsce?

Aleksandra Frankowska 17 sierpnia 2020 16:30
Zmierzch, filmy o wampirach
Fot. Materiały prasowe

Polskie wydanie kolejnej części sagi Zmierzch – Słońce w mroku powstanie już niedługo! To oficjalne informacje, a fani popularnej serii o wampirach już zacierają ręce! Do sieci trafiła już okładka, a więcej szczegółów na temat powieści Stephanie Meyer zostało ujawnionych kilka dni temu! Jaka historia zostanie przedstawiona w nowej książce? Kto będzie jej narratorem? 

Powstała kolejna część serii Zmierzch

Amerykańskie media w maju doniosły, że Stephanie Meyer pracuje nad kolejną częścią Zmierzchu. Tym razem historię związku Belli i Edwarda poznamy z perspektywy mężczyzny. Najnowsze informacje donoszą, że polska wersja książki ukaże się również w naszym kraju! Księgarnie w całej Polsce już czekają na to niezwykłe wydarzenie. Premiery tej sagi zawsze cieszyły się ogromną popularnością, a więc można spodziewać się, że nie inaczej będzie także teraz.

Kiedy w Polsce ukaże się premiera nowej części Zmierzch?

Słońce w mroku – bo taki tytuł nosi najnowsza część sagi. Premiera w Polsce została przewidziana na listopad 2020. Z pewnością fani całej wampirze serii już nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, jak całą sytuację postrzegał Edward Cullen. Według oficjalnych informacji, historia będzie zdecydowanie bardziej mroczna niż pozostałe! Autorka zapowiada, że nie będzie to koniec wampirzej serii i pojawi się jeszcze jedna książka, którą będzie można dołączyć do swojej kolekcji. Czekacie równie niecierpliwie jak my? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We googled “power couple” and found this pic. #Twilight #TBT

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jacob with the good hair. 👀 #Twilight

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*Cue Flightless Bird, American Mouth* 🎶 #Twilight #TBT

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?