Zmierzch, filmy o wampirach
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Pamiętacie Zmierzch? Powstają dwie kolejne części popularnej sagi!

Kiedy premiera w Polsce?

Aleksandra Frankowska 17 sierpnia 2020 16:30
Zmierzch, filmy o wampirach
Fot. Materiały prasowe

Polskie wydanie kolejnej części sagi Zmierzch – Słońce w mroku powstanie już niedługo! To oficjalne informacje, a fani popularnej serii o wampirach już zacierają ręce! Do sieci trafiła już okładka, a więcej szczegółów na temat powieści Stephanie Meyer zostało ujawnionych kilka dni temu! Jaka historia zostanie przedstawiona w nowej książce? Kto będzie jej narratorem? 

Powstała kolejna część serii Zmierzch

Amerykańskie media w maju doniosły, że Stephanie Meyer pracuje nad kolejną częścią Zmierzchu. Tym razem historię związku Belli i Edwarda poznamy z perspektywy mężczyzny. Najnowsze informacje donoszą, że polska wersja książki ukaże się również w naszym kraju! Księgarnie w całej Polsce już czekają na to niezwykłe wydarzenie. Premiery tej sagi zawsze cieszyły się ogromną popularnością, a więc można spodziewać się, że nie inaczej będzie także teraz.

Kiedy w Polsce ukaże się premiera nowej części Zmierzch?

Słońce w mroku – bo taki tytuł nosi najnowsza część sagi. Premiera w Polsce została przewidziana na listopad 2020. Z pewnością fani całej wampirze serii już nie mogą się doczekać, aby dowiedzieć się, jak całą sytuację postrzegał Edward Cullen. Według oficjalnych informacji, historia będzie zdecydowanie bardziej mroczna niż pozostałe! Autorka zapowiada, że nie będzie to koniec wampirzej serii i pojawi się jeszcze jedna książka, którą będzie można dołączyć do swojej kolekcji. Czekacie równie niecierpliwie jak my? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We googled “power couple” and found this pic. #Twilight #TBT

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jacob with the good hair. 👀 #Twilight

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

*Cue Flightless Bird, American Mouth* 🎶 #Twilight #TBT

Post udostępniony przez Twilight Saga 🧛‍♂️ (@twilight)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.