trzeci sezon serialu Bialy Lotos
Fot. mat. prasowe HBO
o tym się mówi!

Wiemy, gdzie będzie rozgrywał się trzeci sezon serialu „Biały Lotos”!

Zaskakujący wybór?

Redakcja VIVA! 31 marca 2023 16:20
trzeci sezon serialu Bialy Lotos
Fot. mat. prasowe HBO

Podobno trzeci sezon serialu „Biały Lotos” będzie rozgrywał się w Tajlandii! Taką informację podał magazyn „Variety”. Pierwsze dwa sezony serialu były kręcone w kurortach Four Seasons na Hawajach i we Włoszech, możliwe więc, że akcja kolejnego sezonu będzie rozgrywać się w jednym z czterech luksusowych hoteli tej luksusowej sieci w Tajlandii, które znajdują się w Bangkoku, Chiang Mai, Koh Samui i Złotym Trójkącie.

ZOBACZ TAKŻE: Ubrania inspirowane popularnym serialem HBO Biały Lotos

Trzeci sezon Biały Lotos będzie rozgrywał się w Tajlandii?

Prace nad trzecim sezonem „Białego Lotosu” podobno jeszcze się nie zaczęły, ale ekipa prawdopodobnie szuka już w Tajlandii idealnej lokalizacji. Nie ma też wybranej obsady, ale mozemy się spodziewać wielu nowych nazwisk! Już nie możemy się doczekać!

trzeci sezon serialu Bialy Lotos
Fot. mat. prasowe HBO

TAGI #film #HBO

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?