Film Joker, Joaquin Phoenix
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi

Joaquin Phoenix ponownie wcieli się w rolę Jokera! Zarobi aż 50 milionów dolarów!

W Hollywood mówi się aż o dwóch produkcjach z jego udziałem! To będzie hit!

Aleksandra Frankowska 14 września 2020 18:30
Film Joker, Joaquin Phoenix
Fot. Materiały prasowe

Joaquin Phoenix rok temu był na językach całego świata, dzięki swojej spektakularnej roli Jokera. Teraz dziennik Mirror podaje, że aktor ma ponownie wcielić się w postać Jokera, na dodatek w aż dwóch kolejnych produkcjach. Rola, która przyniosła mu najbardziej prestiżową nagrodę filmową świata – Oscara – teraz może dać mu jeszcze więcej. Nieoficjalnie mówi się, że za udział w dwóch ekranizacjach aktor może otrzymać nawet 50 milionów dolarów.

Joaquin Phoenix ponownie w roli Jokera

Chociaż do tej pory mówiło się o samodzielnym filmie na temat Jokera, Mirror powołując się na swojego informatora donosi, że istnieje szansa na aż dwie ekranizacje kontynuujące przygody niezwykłej postaci. Mimo kontrowersji, które pojawiły się wokół filmu i postaci Jokera, Joaquin Phoenix chce wrócić do roli!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BTS photo 🚬🖤💚 📸 by @nikotavernise #joaquinphoenix #jokermovie

Post udostępniony przez Joaquin Phoenix (@joaquinlphoenix)

Kiedy premiera nowego Jokera?

Nieoficjalnie mówi się, że trwają negocjacje w sprawie kolejnych dwóch ekranizacji przygód Jokera, a także rozmowy z Phoenixem. Podobno zdobywca Oscara początkowo skłonny do udziału w kolejnych produkcjach, jednak zmienił zdanie. Warner Bros chce zaangażować go długoterminowo, bowiem to od jego udziału zależeć będzie sukces filmów. Reżyserem ma być Todd Phillips, zaś pierwszy sequel planowany jest na 2022 rok. Drugi ma ukazać się w 2024 roku!

Joaquin Phoenix zarobi 50 milionów dolarów

Studio Warner Bros tak bardzo walczy o udział aktora w filmach, że zaproponowało mu niebotyczne wynagrodzenie, jeśli tylko podpisze umowę na dwie ekranizacje. Mówi się, że Joaquin Phoenix może zarobić nawet 50 milionów dolarów! Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już niedługo studio ogłosi oficjalną informację na temat rozpoczęcia produkcji!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤👁🤍 #repost @bafta ・・・ #EEBAFTAs #britishgq 📷@mattholyoak #JoaquinPhoenix #JokerMovie

Post udostępniony przez Joaquin Phoenix (@joaquinlphoenix)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📸 by @nikotavernise ➖ #joaquinphoenix #joker #jokermovie

Post udostępniony przez Joaquin Phoenix (@joaquinlphoenix)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.