Joaquin Phoenix i Rooney Mara
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Joaquin Phoenix niebawem zostanie po raz pierwszy ojcem!

Historia miłości aktora i jego partnerki jest niezwykle burzliwa...

Sabina Zięba 18 maja 2020 20:25
Joaquin Phoenix i Rooney Mara
Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Media obiegła właśnie szczęśliwa wiadomość! 45-letni Joaquin Phoenix niebawem zostanie po raz pierwszy ojcem. Partnerka zdobywcy Oscara jest w szóstym miesiącu ciąży. Jak wyglądała burzliwa historia ich miłości?

Joaquin Phoenix i Rooney Mara - historia miłości

Choć Joaquin Phoenix od kilku lat należy do ścisłej czołówki gwiazd Hollywood, jest niezwykle skryty. Wraz ze swoją partnerką unikają medialnego zgiełku, skupiając się na działalności charytatywnej i walce o prawa zwierząt. Wiadomo, że są ze sobą związani już od czterech lat. Teraz ich związek wchodzi w kolejny etap, bowiem już niedługo po raz pierwszy zostaną rodzicami.

Wiadomo, że aktor poznał Rooney Marę w 2013 roku na planie filmu Spike’a Lee pt. Ona. Choć grali w nim parę, nic nie zaiskrzyło. Podobno oboje byli wówczas w związkach, przez co narodziła się między nimi jedynie wyjątkowa przyjaźń. W zeszłym roku w wywiadzie dla Vanity Fair aktor zdradził: „Byliśmy wtedy przyjaciółmi, pisaliśmy do siebie maile. Nigdy wcześniej tego nie robiłem”.

Gdy ponownie spotkali się trzy lata później podczas prac nad Marią Magdaleną, sprawa przybrała inny obrót. Mara wcielała się w tytułową bohaterkę, natomiast późniejszy Joker zagrał Jezusa. Wdali się w romans i mówiono, że artystka dla Phoenixa zostawiła swojego poprzedniego partnera, z którym była 6 lat, reżysera i scenarzystę Charliego McDowella. 

Po raz pierwszy pojawili się publicznie na festiwalu w Cannes w 2017 roku. Równocześnie podjęli decyzję, by razem zamieszkać. Wiele osób wróżyło im prędkie rozstanie przez uprzednie problemy Joaquina z używkami oraz podejrzenia o zaburzenia psychiczne, jednak okazało się, że dobrali się idealnie. Od tamtej pory układają wspólne życie i są niezwykle szczęśliwi mimo 10-letniej różnicy wieku. W 2019 roku postanowili się zaręczyć.

Pierwsze dziecko Phoenixa i Mary

Teraz portal Page Six podzielił się szczęśliwą wiadomością. Podobno Rooney Mara spodziewa się dziecka i jest już w szóstym miesiącu ciąży. Aktorkę widziano niedawno na ulicach Los Angeles, gdzie mimo luźnych ubrań, nie udało jej się ukryć obfitego już brzuszka.

Informacja błyskawicznie obiegła amerykańskie media, a fani zaczęli gratulować parze. Ci na razie nie odnieśli się jednak do owych doniesień. Przedstawiciel Joaquina i Rooney odmówił natomiast portalowi komentarza w tej sprawie. Myślicie, ze wkrótce potwierdzą radosne wieści?  

Joaquin Phoenix, Rooney Mara
Fot. East News

Joaquin Phoenix
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.