Ta wiadomość z pewnością ucieszy fanów sagi

Marta Baran 23 października 2019 16:15

Mimo, że premiera pierwszej części kultowego filmu Zmierzch miała miejsce ponad 11 lat temu, saga w dalszym ciągu cieszy się ogromną popularnością. Jeśli z biegiem lat nadal masz słabość do ekranizacji powieści Stephenie Meyer, mamy dla ciebie świetną informację. Dom, w którym mieszkała główna bohaterka Bella Swan jest do wynajęcia, koniecznie poznajcie szczegóły!

Gdzie znajduje się filmowy dom ze Zmierzchu?

Według scenariusza dom znajduje się w stanie Waszyngton, jednak naprawdę mieści się w Saint Helens w stanie Oregon, niedaleko Portland. Budynek pochodzi z lat 30. XX wieku i nie bez powodu nazwano go "Twighlight Swan House". Znajduje się tam aż pięć sypialni, dlatego bez problemu może się zatrzymać aż 10 osób. Właściciel domu odnowił budynek, aby bardziej przypominał estetykę widzianą w filmach, dlatego można się poczuć jak bohater kultowego filmu. Koszt wynajęcia domu to 330 dolarów za noc, czyli ponad 1200 złotych! Koniecznie zobaczcie zdjęcia domu oraz jego wnętrza.  

1/5
Zobacz jak wygląda posiadłość
Copyright @EAST NEWS
1/5

Dom Belli Swan z filmu ,,Zmierzch".

2/5
Zobacz jak wygląda posiadłość
Copyright @EAST NEWS
2/5

Rezydencja mieści się w Sain Helens, w stanie Oregon.

3/5
Zobacz jak wygląda posiadłość
Copyright @EAST NEWS
3/5

Sypialnia Belli do dziś jest inspiracją w wystroju wnętrz.

4/5
Zobacz jak wygląda posiadłość
Copyright @EAST NEWS
4/5

Wynajęcie domu na jedną noc to koszt ponad 1200 złotych.

5/5
Zobacz jak wygląda posiadłość
Copyright @EAST NEWS
5/5

Zatrzymalibyście się w domu z popularnej sagi?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.