Konkurs Prószyński
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Spraw, aby Dzień Babci i Dzień Dziadka były naprawdę wyjątkowe!

Weź udział w konkursie i zawalcz o wspaniałe nagrody, które podarujesz bliskim!

Artykuł sponsorowany 15 stycznia 2020 13:29
Konkurs Prószyński
Fot. Adobe Stock

Dzień Babci i Dziadka zbliża się wielkimi krokami. To wyjątkowe święto, które warto uczcić spędzając czas w rodzinnym gronie. Dla dziadków ważna jest po prostu obecność najbliższych, dlatego wspólny obiad, skromny bukiet kwiatów i uroczy podarunek z przesłaniem będą wyrazem waszej prawdziwej wdzięczności i miłości. 

Spersonalizowany prezent dla babci i dziadka 

Chyba każdy z nas będąc dzieckiem zastanawiał się, jak wyglądała babcia, kiedy była młoda. Z kim spędzała wakacje? I w końcu - jak i gdzie poznała dziadka? I nawet, jeśli wiele lat temu odpowiedziała na nasze pytania, to z upływem czasu zdążyliśmy o tym zapomnieć. Po latach, właśnie przy okazji Dnia Babci i Dziadka, warto znów o to zapytać i tym razem na zawsze zachować piękne wspomnienia.

Albumy do uzupełniania - Pamiętnik Babci oraz Pamiętnik Dziadka pomogą wam przelać na papier i uporządkować ważne momenty z życia waszych najbliższych. Ich tworzenie, a później przeglądanie to świetny sposób na spędzenie czasu z ukochanymi dziadkami i stworzenie nowych, radosnych wspomnień.

Porozmawiajcie z babcią i dziadkiem o ich młodości, wspólnie poszukajcie zdjęć, starych legitymacji szkolnych czy biletów kolejowych, które moglibyście wkleić do albumu. Pomóżcie także w pisaniu, wycinaniu i wklejaniu. W końcu... macie „lepsze oczy i bardziej sprawne ręce"... :)

I choć dzisiaj podarunek ten wydaje się trochę nietypowy, zachowajcie go. Kiedyś w przyszłości będziecie naprawdę szczęśliwi, że zadaliście sobie ten trud. Po latach, Pamiętnik Babci oraz Pamiętnik Dziadka stanie się niezwykle wzruszającą pamiątką o szczególnej wartości. 

KONKURS

Pokaż swoim bliskim, jak wiele dla ciebie znaczą!

Zadanie konkursowe:

Napisz, czego życzysz swojej babci lub dziadkowi z okazji ich święta.

Nagrody:

Do wygrania 1 z 6 Pamiętników (3x babci, 3x dziadka) do kolekcjonowania wspomnień.

Konkurs Dzień Babci
Fot. Materiały prasowe

Powodzenia!

Artykuł powstał z udziałem wydawnictwa Prószyński i S-ka.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.