pokoj-corki-lary-gessler-8
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Lara Gessler pokazała pokój córeczki Neny. Przewijak to hit!

Gwiazda sama go zaprojektowała…

Redakcja VIVA! 13 listopada 2020 14:30
pokoj-corki-lary-gessler-8
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W życiu Lary Gessler ostatnio dużo się dzieje. Ślub z Piotrem Szelągiem, narodziny córeczki Neny i przeprowadzka do nowego mieszkania - trzeba przyznać, że to prawdziwa rewolucja. Lara chętnie pokazuje na swoim Instagramie zdjęcia z nowego mieszkania i pokoju małej. Gwiazda, która od początku przyznawała sama, że nie zamierza szaleć z urządzaniem wnętrz, stawia na prostotę i minimalizm. Ale do pokoju Neny wybrała jeden, niezwykle istotny mebel.

Mieszkanie Lary Gessler - jak urządziła sypialnię?

Na swoim Instastories Lara zrobiła obserwatorom mały tour po mieszkaniu. „Zgodnie z zapowiedzią kochani, pokażę wam co dla mnie się okazało totalnie niezbędne i z czego korzystam najczęściej, jak żeśmy sobie tu wszystko poogarniali w domu”, zdradziła fanom. Najwięcej uwagi poświęciła sypialni. Pokazała dostawkę, na której śpi Nena. Łóżeczko rośnie wraz z dzieckiem, dzięki temu Nena może spać w nim do trzeciego roku życia. Lara pokazała fanom też kocyk, który dostała w prezencie od Oli Żebrowskiej.

pokoj-corki-lary-gessler-wnetrze-5
Fot. Instagram: @lara_gessler

pokoj-corki-lary-gessler-wnetrze-8
Fot. Instagram: @lara_gessler

Przewijak w pokoju córki Lary Gessler

Ale to nie wszystko, co Lara pokazała w swoim mieszkaniu. W pokoju Neny znajduje się ręcznie malowana tapeta i wanna na nóżkach. Jednak najciekawszy jest przewijak: „Tutaj mam przewijak, z którego jestem szczególnie dumna. Dlatego, że bardzo nie chciałam przewijaka, który potem by mi później do niczego nie służył (…)więc jako cukiernik postanowiłam zrobić mebel, który w tym momencie będzie idealnym przewijakiem, a potem będzie mi służył, jako stolnica i przeniosę go do kuchni”, na taki kreatywny pomysł wpadła Lara!

 

pokoj-corki-lary-gessler-wnetrze-przewijak-2
Fot. Instagram: @lara_gessler

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.