lara-gessler-pokazala-dom-wnetrza-2
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Lara Gessler pokazała pokój córeczki! A jak wygląda reszta mieszkania?

Młoda mama pięknie urządziła wnętrza!

Redakcja VIVA! 26 października 2020 12:30
lara-gessler-pokazala-dom-wnetrza-2
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

W życiu Lary Gessler mnóstwo zmian. Ślub z Piotrem Szelągiem, narodziny córeczki i przeprowadzka do nowego mieszkania - wszystko to stanowi prawdziwą rewolucję. Niedawno Lara pokazała na swoim Instastories, jak wygląda pokój małej. 

Pokój córeczki Lary Gessler

Gwiazda jeszcze przed narodzinami przyznawała, że nie zamierza szaleć z urządzaniem wnętrz. Napisała nawet na Instagramie: „Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl”. Czy dotrzymała tych obietnic?

Na pewno pokój córeczki Gessler i Szeląga nie wygląda jak typowy pokoik dziecięcy. Najważniejszym meblem (który zresztą może wędrować po całym mieszkaniu) jest piękna biała kołyska w stylu retro. 

lara-gessler-pokoj-dziecka-2
Fot. Instagram: @lara_gessler

Na pewno śliczna kołyska jest niezwykle wdzięcznym obiektem do fotografowania i… tak naprawdę też bardzo praktycznym. Lara połączyła więc to, co użyteczne z tym, co piękne. Brawo!

lara-gessler-pokoj-dziecka-5
Fot. Instagram: @lara_gessler

Nowe mieszkanie Lary Gessler

A jak wygląda reszta mieszkania Gessler i Szeląga? Całe urządzone jest w klasyczny, elegancki sposób. Wnętrza sprzyjają relaksowi. Nam niezwykle podoba się prosta sypialnia - w takim miejscu naprawdę można się zrelaksować.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️Drodzy, wybaczcie chwilową nieobecność ale, zaglądanie do internetu w ostatnich dniach wywoływało we mnie spazmatyczne reakcje. Sytuacja, kiedy najszczęśliwszy czas Twojego życia przypada na moment tak zbrodniczych i niehumanitarnych aktów, jakie mają miejsce powoduje, że złość i bezsilność rozdzierają mnie od środka. Znając już trud porodu, jako aktu największej waleczności kobiety, by wydać na świat swoje dziecko, nie wiem jakim potworem trzeba być, by skazywać ją na taką psychiczną, fizyczną i emocjonalną mękę. Czekanie na poród dziecka bez szans, i powrót do domu z pustym brzuchem, burzą hormonów i rozpaczą o jakiej ciężko mi jest myśleć. Dziękuję opatrzności za naszą piękną, zdrową córeczkę i mimo, ze z domu to jestem z Wami całym sercem.⚡️♥️🕊 #czarnyprotest Foto @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

♥️🕊♥️ #miłość @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Książka skończona, jest wreszcie chwila, żeby zacząć się rozgaszczać w nowym mieszkaniu📦✨📚Poza górą pudeł, która jeszcze na nas czeka, tapetą do położenie i kilkoma rzeczami do przekazania w dobre ręce♻️, to fragmentami mieszkanie wygląda nieźle 😂 Oczywiście podstawa, to sypialnia, którą dopięliśmy w pierwszej kolejność☝🏼😴🛌A w walce o odrobinę chłodu i czyste powietrze testujemy oczyszczacz powietrza Dyson’a. Podobo usuwa z powietrza 99,5% bakterii i wirusów więc całkiem nieźle! Obok maseczek i mydła napewno się przyda. 🧼❄️🦠Jeszcze się poznajemy ale już się polubiliśmy 🙆🏼‍♀️🌸🤜🏼🤛🏻#lato #jestciepło #przeprowadzka #dysonpolska #dysonair #dysonhome #dyson #dysonpurehotcool @dyson #summerheat @sontravaofficial #boho Foto @piotr.szelag

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.