lara-gessler-sesja-viva-nowe-mieszkanie-babyshower-kiedy-sie-wprowadza-jak-wyglada-apartament
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
domy gwiazd

Lara Gessler przeprowadziła się do nowego mieszkania!

Czy zdąży z urządzeniem go przed narodzinami pierwszego dziecka?

Redakcja VIVA! 10 sierpnia 2020 16:30
lara-gessler-sesja-viva-nowe-mieszkanie-babyshower-kiedy-sie-wprowadza-jak-wyglada-apartament
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Lara Gessler już niedługo zostanie mamą. O tym, że jest w stanie błogosławionym poinformowała pod koniec kwietnia tego roku. Ojcem dziecka jest partner restauratorki, Piotr Szeląg. Niedawno na swoim Instagramie gwiazda ujawniło posrednio płeć maleństwa za pomocą zabawy „kogucik czy kurka”. Larze wyszła „kurka”, a to, jak zauważyli fani, oznacza dziewczynkę!

Narodziny dziecka to jednak nie jedyne zmiany w życiu Lary. Jak donosi magazyn „Party”, gwiazda właśnie przeprowadziła się do nowego mieszkania. Powiększająca się rodzina będzie tu miała więcej miejsca i duży taras do dyspozycji.

Nowe mieszkanie Lary Gessler w Warszawie

Jak gwiazda urządzi mieszkanie? Lara zdradziła kilka szczegółów w rozmowie z „Party”: „Mieszkanie zamierzamy meblować prosto, bez większych luksusów. Nie urządziliśmy jeszcze pokoju dla dziecka. Podchodzimy do wszystkiego na spokojnie”.

Mieszkanie prawdopodobnie znajduje się na warszawskim Mokotowie. Lara wrzuciła ostatnio na Instagram post, w którym pozuje przed kinem Iluzjon, które znajduje się właśnie w tej dzielnicy. Gessler opatrzyła zdjęcie komentarzem, który może sugerować, że to właśnie tu jest jej nowy dom: „Cześć dzielnico! Macie jakieś adresy do polecenia w okolicy?”

Czy Lara Gessler zorganizuje baby shower w nowym mieszkaniu?

W rozmowie z „Party” padło pytanie, czy Lara zdąży przygotować mieszkanie na baby shower. Gwiazda przyznała, że nie jest fanką takich imprez i na spokojnie podchodzi do „przedporodowej” gorączki: „Nie jestem fanką takich imprez, choć szanuję tych, którzy je organizują. My nie będziemy dzielić naszych gości na kobiety i mężczyzn, urządzać „męskiego opijania” albo „kobiecego wieczorku”. Nie lubimy takich podziałów i nigdy nie bawiliśmy się dobrze osobno. Nie planujemy też chrzcin. Jeśli zdecydujemy się świętować, to po prostu spontanicznie zaprosimy przyjaciół i rodzinę”.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.