Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Agnieszka Radwańska zdradziła płeć dziecka! Pokazała zdjęcia z baby shower

Było naprawdę luksusowo!

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2020 09:03
Agnieszka Radwańska, VIVA! luty 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

I wszystko stało się jasne! Agnieszka Radwańska w miniony weekend świętowała baby shower. Impreza, zwyczajowo wyprawiana z okazji rychłych narodzin dziecka, to także okazja, by spekulować na temat płci maleństwa. Nie inaczej było w przypadku sławnej tenisistki.

Agnieszka Radwańska wyprawiła luksusowe baby shower

Już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą! Macierzyństwo było wielkim marzeniem Agnieszki Radwańskiej, szczególnie gdy w 2017 roku wzięła ślub z długoletnim partnerem Dawidem Celtem. Tenisistka pod koniec stycznia poinformowała, że jest w upragnionej ciąży. 

Maleństwo pojawi się na świecie już niebawem. Z tej okazji 31-latka wraz z najbliższymi wyprawiła huczne baby shower. Pojawili się na nim m.in. Małgorzata Socha, Joanna Sakowicz-Kostecka, Paula Kania, Klaudia Jans-Ignacik, Alicja Rosolska oraz Urszula Radwańska, siostra przyszłej mamy.

Dekoracje były utrzymane w niebiesko-biało-złotych barwach. Nie zabrakło słodkości, balonów oraz elementów wystroju, charakterystycznych dla baby shower. Przy okazji Agnieszka Radwańska ujawniła płeć dziecka. Wraz z mężem przywita niebawem na świecie synka!

„Baby shower z moimi dziewczynami. Piękne popołudnie, wspaniała ekipa. Będzie chłopak”, napisała podekscytowana sportsmenka.

Na zdjęciu, które opublikowała jako pierwsze, eksponuje w kwiecistej sukience sporych rozmiarów brzuszek.

Fani komentują zdjęcia z baby shower Agnieszki Radwańskiej

Oczywiście pod fotografiami od razu pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internauci życzyli przyszłej mamie zdrowia i zachwycali się przyjęciem, które wyprawiła z okazji rychłych narodzin dziecka. Co więcej, sugerowali jej również imię, jakie powinna mu nadać.

„Pięknie, gratuluje”, „Gratulacje! Jeżeli można podpowiedzieć imię dla chłopca, to proponuję Martin”, „Nazwij go Artur! Pasuje do Agnieszki”, pisali rozemocjonowani.

Póki co sportsmenka nie odniosła się do tych komentarzy. Na pewno jednak w niedługim czasie wyjawi, jakie imię wybrali wraz z mężem dla maleństwa.

Zdjęcia z baby shower możesz zobaczyć poniżej.  

Tak wyglądało baby shower Agnieszki Radwańskiej. Wśród gości nie zabrakło Małgorzaty Sochy i Urszuli Radwańskiej:

Agnieszka Radwańska, baby shower, goście na baby shower: Socha, Ula Radwańska
Fot. Instagram @agnieszkaradwanska

Agnieszka Radwańska, baby shower, goście na baby shower: Socha, Ula Radwańska
Fot. Instagram @agnieszkaradwanska

Agnieszka Radwańska, baby shower, goście na baby shower: Socha, Ula Radwańska
Fot. Instagram @agnieszkaradwanska

Agnieszka Radwańska, baby shower, płeć dziecka Agnieszki Radwańskiej
Fot. Instagram @agnieszkaradwanska
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.